Upgrade (2018)

Ten pocit když se jednou za dlouhou, zatraceně dlouhou dobu objeví film, od kterého nic nečekáte a pak je to uplná pecka. Stalo se mi to jen párkrát, ale stojí to za to. Je to něco o čem předem neslyšíte, nemáte žádná očekávání a neznáte třeba ani žádného herce, který tam hraje. Vlastně se vám na to ani nechce moc koukat, ale nakonec se překonáte. A pak hledíte s otevřenou pusou a moc si přejete aby se vám to stalo znovu. A ono asi stane. Zase za pár let...90%

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Stejně dobrý jako jednička. Kdyby byly nápady, klidně bych si dal každý rok jeden Zombieland. Všichni jsou naprosto super, jen tu opici Emmu Stone bych oželel. 85%

Batman: Bad Blood (2016)

Objektivně slabší DC animák. Ale stále je to slušný a některý hlášky nemají chybu. "Nuns with M60s and katanas? That would make them nunjas!" :D 60%

Vikingové (2013) (seriál)

Bohužel musím hodnocení snížit. První, druhá a třetí série jsou jedna lepší než druhá a na jasnejch 5, ale pak to jde tak strašně strmě dolů až je z toho jednomu zle. A ta šestá série je tak strašně špatná a zbytečná, že pravděpodobně až uvidím druhou půlku, tak to ještě snížím na 3*. Hrozně moc mne to mrzí, ale je to tak....Tak to necham na 4. Zesrackovalo to sice hrozne, ale ten Ragnar si to nezaslouzi. Dobre, ze je konec.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Je to sice ultradebilní monstrpíčovina, ale Dvejn je hroznej golem, Statham je cool a svoje momenty to mělo, tak to nepošlu uplně do žumpy. 35%

Temný krystal: Věk vzdoru (2019) (seriál)

Absolutní fantasy špička a dokonalost. Kvalita, na kterou čekám už od mistrovských děl 80. let. Kdyby to šlo, dal bych 6*. 100%.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Hnus. Kdyby to nebyly Star Wars, dalo by se to omluvit a koukat na to jako na absurdně blbej film, kterej se da jakž takž uzit. Takhle bohužel ne. Abrams se překonal a po odpornosti jakou bylo Force Awakens přidal další várku debilit, vykrádání a prznění, jen to trochu šmrncnul neumětelstvím a naprosto kreténským příběhem i scénářem. Po tom, co se tu hrůzu snažil zachránit Rian Johnson se celá frančíza vrátila do rukou naprostého patlala. Ale co. Hlavně, že je to pro všechny. Hlavně aby se tam našel každej negr, mongoloid i lesba a penízky se sypaly. Ta debilní koule dostala ještě trapnějšího cute kámoše, aby se prodávaly další plyšáci. Hlavně aby to každej přežil, nebo se šestkrát vrátil a znovu oživl. Co na tom, že to prakticky nedává smysl. První půlka je jen taková náhodná koláž na sebe jen volně navazujících nesmyslných scén a infantilních gagů aby se to překlopilo do druhé půlky plné patosu a cringe. Myslel jsem si, že Rey je nejhorší postava v dějinách předaleké galaxie a to ošklivé koště Daisy Ridley nejhorší herečka v dějinách hereček, ale slizkej emo ufňukanec Kylo Retarden ji naprosto zdatně dohání a pravděpodobně vyhrává. Hřeje mne pouze, že až opadne ten hype, tak snad každýmu dojde, jaká je celá tahle "trilogie" absolutní píčovina. Bohužel naděje která svitla u Rogue One byla rychle uhašena. Já budu dělat, že žádná Rey a její banda kriplů nikdy nevznikla. Moje nejoblíbenější scéna: (Rey stojí a debilně čumí do lesa. Přijde k ní Poe.) Poe:"Co se děje?" Rey:"Nic." Střih. 10%

Alita: Bojový Anděl (2019)

Asi tak do půlky uplně super. Jakmile to začalo přidávat přeslazený náctiletý cukrbliky, začalo to jít do prdele. Vlastně obecně nebýt tam toho hezounského toporného buzeranta bylo by to výborný scífko. Naštěstí zdechnul. Dvakrát. Hodně se to drží předlohy, což je dobře. Alita je supr a ten digitální bordel mne bavil, takže vydřených 70%.