Hingis

studentka

3 body

• 6.6.2019  21:48
    Rocketman (2019)

Sovnání s Bohemian Rhapsody se dá jen těžko vyhnout. Rocketman je daleko méně naškrobený, upřímnější a realističtější, ačkoliv částečně snový a nerealistický. Písně v podání Taron Egertona mají snad ještě větší sílu než originál. Sice nemá takový hlas jako Elton, ale čiší z nich obrovská energie a emoce. Prý vám film zpříjemní večer, ja ho viděla před 4 dny a pořád si říkám, jak byl fajn, takže měním hodnocení ze 4* na 5.

• 3.6.2018  16:04

Tak to je opravdu síla. Jsem taky z lékařského oboru, ale k takovému balamucení nemocných lidí bych se v životě nesnížila, ani pod vidinou tučných peněz. Jsem moc ráda, že se to natočilo a začalo se o tom vědět a diskutovat...bravo tvůrcům!

• 31.7.2016  22:10

Herecký výkon v dvojroli výborný, celkové zpracování taky povedené, ale příběh takový nějaký zdlouhavý a předvídatelný, i když místy až moc syrový a drsný. Nepotřebuji vidět víckrát.

• 10.1.2016  11:47
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Po shlédnutí Kriminálky Plzeň jsem shlédla tento seriál a povím vám, je to nebe a dudy. V Případech 1. oddělení jsou zajímavá jak kriminalisté, tak pachatelé. Není tam ničeho zbytečně málo ani moc. Všechno do sebe zapadá. A to, že se nedozvíme pachatele v poslední minutě, ale začne na něj být podezření většinou tak v polovině episody, mi vůbec nevadí. Takhle to totiž určitě v reálu chodí. Insipirace skutečnými příběhy je zajímavá, už protože se člověk aspoň dozví, jaké zajímavé případy jsme tu po revoluci měli a celkově pro přehled, čím se naše kriminálky tak většinou zabývá. Pro mě za 4*, protože nechci přechválit, uvidíme, jak bude vypadat druhá řada. Ale rozhodně velice nadprůměrný seriál i co se kamery a hudby i týče.

• 7.4.2015  11:26

Že se nedá zkombinovat antické Řecko, Harry Potter a Pařba ve Vegas? Kdepak, jde to! Že nejde v jednom kouzli a lukem s šípy zklikvidovat antickou nestvůru a pak sednou do dodávky a odfrčet na párty? Další omyl. O tom stručně tenhle film..Ne, že by to byla tak strašná nuda, ale tahle patlanina neslučitelných témat nezaslouží lepší hodnocení. Ne každý fantasy svět je zajímavý. Tenhle ne..

• 27.2.2014  22:20

Neříkám, že je to špatné. Ale nějak nevím. Scénář docela dobrý, ale hrozně v tom vidím snahu napodobit Pulp Fiction, která prostě nemá ani zdaleka tu atmosféru. Je to pro mě takové celé křečovité a jsou tam WTF momenty, co mi prostě vadí a ten konec je hrozně kýčovitý. Ne, mě prostě tvůrci nedostali..

• 23.11.2013  09:49

Taková moderní Svěrákova Obecná škola po německu. Zápletka nijak originální, ještě propojená s romantikou. Ale některé scény pobavily, třeba návštěva učitelových kamarádů jako odstrašující případ. Nic nadprůměrného, ale docela fajn pokoukání.

• 23.11.2013  09:44

Praha dobrá a efekty taky. Jinak jsem ale tomu filmu moc nevěřila..

• 28.8.2013  13:27
    Šmejdi (2013)

Jistě, šlo by to natočil líp, forma není dokonalá, mohla tam toho být víc, něco se mohlo vynechat..ale to všechno předčí fakt, že na tuhle problematiku někdo upozornil. Celkově jsou u nás staří lidé dost opomíjená skupina obyvatel, ale je to obrovská skupina a bude jich čím dál tím víc..a nedala bych ruku do ohně za to, že budou chytřejší..

• 26.8.2013  15:07
    Amarcord (1973)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mi k srdci nepřirost. Dobrá, možná úplný konec se sněhem a pohřbem má určitou zajímavou atmosféru, jinak jde ale o směsici scének nedávajících vždy smysl, film plný uřvaných Italů a žen vypadajících tak o 20 let starší než mají asi být..Asi je tenhle snímek pravdivý a proto není tolik akční, ale mě to prostě nebavilo...

• 11.8.2013  21:16
    Revival (2013)

Příjemné překvapení, u českého filmu jsem se takhle dlouho nezasmála!

• 9.8.2013  20:11

Nesmyslné vrtání kolen, vrah ze motivu, začáteční extra divná scéna a konec bez konce..ne, tohle vážně není dobrej film. Ani dobré béčko..fakt slabý..

• 19.7.2013  00:23

Ty Japonci jsou fakt praštěný. O dost brutálnější, ale také originálnější než Hunger Games. Ty ale zas bylo zajímavé tím, že to lidé mohli sledovat jako diváci, zde ne a proto nevím, jak to má vyznět jako zastrašení, když o tom vlastně nikdo neví..No každopádně zajímavé vidět.

• 17.7.2013  23:14
    Stoker (2013)

Výborná kamera, to jak hlavní hrdinka kartáčuje Nicole Kidman vlasy a ty se pak změni v louku s trávou opravdu geniální. Ale jinak depresivní snímek bez děje. Pro mě prázdné..

• 12.7.2013  14:15

Přečetla jsem knihu a hned pak zhlédla film. Knížka je daleko detailnější a brutálnější, ale ani film neztrácí nic z autentičnosti. Je to síla..

• 9.3.2013  22:25
    Hořící keř (TV film) (2013)

Po shlédnutí třetího dílu se slzami v očích tleskám Anežce Holland. Ať už seriál měl nebo neměl dostatečný dějový spád a dokonalé dialogy, myslím, že svůj účel splnil. Dokázal zachytit Československou historii světově, tak, že snad každého donutí se zamyslet a začít se zajímat o věci, které si člověk bohužel z hodin dějepisu moc neodnese. Já nemám co vytknout, herecké výkony na jedničku.

• 5.2.2013  13:12

Padesát let starý snímek je dost dobře koukatelný i v dnešní době. Je pravda, že některé ty přehrávací scény by dneska vypadaly jinak, ale zápletka je dost dobře pochopitelná i teď. Příběh o tom, jak se mladý člověk nechá lehce ovlivnit ve svém rozhodování, protože sám si není ještě úplně jistý, co vlastně chce a celý život se pak odvíjí od tohoto špatného rozhodnutí. Zajímavé bylo umístění děje do toku 1929 s okolnostmi krize na burze. Závěrečná scéna a vlastně celá půlka filmu opravdu působivá, jsem ráda, že jsem si udělala čas a na snímek se podívala, moc povedené.

• 31.1.2013  15:16

Myslím, že Tarantino má rád monty pythonovský humor, scéna s ku-klux-klanem byla jako vystřižená z filmu od tvůrců Bryana a ta písnička, co hrála na pozadí a zpívala o Djangovi, mi taky připomínala písničku o Bryanovi :-D Jinak, jak řekl můj přítel, Tarantino dokázal skvěle zkombinovat western se zajímavým příběhem, černošskou tématikou a svými oblíbenými krvelačnými scénami, nemůžu však dát 5*, protože mi v tom všem přecijen něco chybělo, napětí bylo dost, ale některé drobné detaily mi úplně neseděli do děje, třeba proč dr. Schultz tak nechtěl Candiemu podat ruku, nevím, prostě mi to tak úplně nepřišlo logický a proto dávám jen 4* jinak velice povedenému snímku.

• 6.1.2013  10:18
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Kombinace Tří oříšků pro Popelku, Mrazíka a pohádky Krakonoš a lyžníci, a přesto se mi docela líbila. Typické schéma prince vystřídal bohatý bratr vracející se ze světa a macecha se zlou sestrou neposílaly Marušku pro jahody jen tak, ale měly pro to pádný důvod. U scén s Žilkovou a sestrou Květou jsem se bavila. V posledních pár dnech třetí pohádka, co jsem viděla (po Čertově nevěstě a Lásce rohaté) a tahle z nich byla určitě nejlepší :-)

• 12.6.2012  23:17
    DonT Stop (2012)

Film asi hodně inspirovaný Občanským průkazem, bohužel se mu ale nemůže vyrovnat. Jednak kvůli tomu, že nedokázal tak dobře vystihnout danou dobu a jednak, protože postrádá pořádnou zápletku. Musím ocenit dobrou kameru, i obsazení hlavních herců bylo překvapivě povedené, akorát se mi celou dobu zdálo, jakoby vše bylo poskládané z krátkých, na sebe ne příliš nenavazujících scének. Co se třeba stalo s tím zraněným ke konci? A kdo je to vlastně v tom lese honil? Vážně na můj vkus moc nezodpovězených a vyšuměných scén. Hodnotím tedy jako horší průměr. Každému se debut vydařit nemusí, režisér Řeřicha rozhodně nemusí svoje režijní pokusy vzdávat, jen tu díru do světa s tímhle filmem asi fakt neudělá..

• 4.4.2012  00:09

Podle zařazení filmu do kategorie horor jsem očekávala lekačky. K těm sice nedošlo, zato se ale z filmu rozvinul solidní thriller s psycho prvky. Připadala jsem si trochu divně, když jsem se načapala, jak fandím záporné hlavní roli a z celého filmu jsem si odnesla takový podivný, až úchylný pocit. Přesto ale velice zajímavý snímek, který ani nemám s čím srovnat (jedině snad, kdyby Amélie z Montmarteru byla úchylák, mohla by dělat úplně to samé). Rozhodně dobrý námět, plný nečekaných zvratů a film, nad kterým musíte přemýšlet ještě dlouho po jeho konci..

• 25.10.2010  18:41

Působivé spojení vtipu a barevnosti Pelíšků s tvrdou realitou a undergroundem zobrazeným v ..A bude hůř. Musím říct, že mě překvapili přesvědčivé výkony všech 4 hlavních představitelů a paní Lišková, která na mě až doposud působila poměrně nezajímavě, taky poměrně zazářila. Jen škoda, že vtipné scénky,co mají spád, jsou vystřídány pasážemi, kde se zrovna nic moc neděje. Právě proto se mi zdálo, že se dívám na film, co má aspoň dvě hodiny, což je pravda a je škoda, že jsem si to jako divák opravdu umědomovala. Ale co do žánru, jen tak dál, už mám dost nudných českých tragikomedií... :-)

• 20.5.2010  21:01
    Kick-Ass (2010)

Tak tomu říkám překvapení roku..podle plakátů na tramvajích nic zajímavého a nebýt dobrého hodnocení na csfd.cz bych si film skoro určitě nepustila...ale volný večer tomu napomohl a já byla velice potěšena. Film měl neustále spád, každá scénka měla svoje místo, nechyběl vtip, napětí a vlastně ani nechápu jak to tvůrci dokázali, ale přes rekordní počet mrtvol jsem z fimu neměla pocit, že se dívám na nějaký krvák ale spíš na příjemnou komedii pro všechny děti i dospělé..Jo a úplně lituju, že sem nebyla tak drsná holčička jako Hit Girl, ale hrála jsem si s panenkama :-(