Terminator Salvation (2009)

Nevidím důvod být nespokojenej, dobrá atmosféra i akční scény. Podle mého důstojné pokračování kultovního filmu.

Veřejní nepřátelé (2009)

Byl to zajímavý film a dostkrát mě překvapil, bohužel mnohem vícekrát zklamal. Snímání kamery bylo doopravdy originální, ale ne vždy mě vyhovovalo a dlouhé záběry které natáhly film na tak ubíjející dobu srazily film o mnoho příček níže než si zasloužil. Navíc hudba tomu také moc nepřidala, monotóní a bezbarvá dobrá tak na spaní. Kdyby nebylo Johnnyho Deppa a pár dobrých přestřelek nebál bych se hodnotit ještě hůře.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Seriál jsem bojkotoval a nemrzí mě ani trochu že jsem z něj viděl jen pár minut, ale na film jsem se nechal přemluvit a zklamaný jsem rozhodně nebyl.

Zvláštní dny (1995)

I po patnácti letech je to film který má hloubku a rozhodně není pozdě se na něj podívat.

Equilibrium (2002)

První půlku jsem to chtěl už už vypnout, druhá to trochu napravuje (alespoň akčními scénami), ale i tak to jsou slabé tři hvězdičky. Dal bych 50%, pětibodová stupnice mě fakt nevyhovuje.

Nebeští jezdci (1968)

Na knihu to sice nemá, ale pořád je to jeden z nejlepších českých válečných filmů.

Informátoři (2008) odpad!

Dokoukal jsem to jen proto, abych se utvdil v názoru, že je tento film nehoráná sračka.

Police Story 2 (1988)

Lepší než jednička které jsem dal slabé 3***

Tango a Cash (1989)

Jsou filmy které nestárnou, ale tenhle mezi ně rozhodně nepatří. Jelikož jsem ho viděl v roce 2009 tak můžu hodnotit kladně jen vtipné narážky dvou hlavních hrdinů.

Crash (2004)

Dokonalé! Skvěle natočený propletenec ras, kultur a osudů. Parádní herecké výkony.