Hardcore Henry (2015)

Pohlazení na hráčské duši od začátku do konce. Každý, kdo v mládí hrál Call of Duty a poslouchal rozkazy od Kapitána Pryce bude během tohoto filmu točeného z první osoby v sedmém nebi. Není to však pouze hloupá střílečka, kde násilně skonalo asi tak 300 lidí (bohužel přesné číslo se mi nepodařilo dohledat). Film má dost vydatný příběh a režisér se zaměřuje i na spoustu hezkých detailů z běžného života. Třeba mě potěšilo to, jak se lidé ve městě sbíhali k raněnému Henrymu, Henry krotí koně a podobně. Dlouho jsem neviděl takhle originální film.

Hatufim (2010) (seriál)

Po prvním dílu mě to něchytlo, že ani nemám chuť dívat se na další.

Hell on Wheels (2011) (seriál)

1. série: Oceňuji hlavně naprosto geniální výkon Švéda a sympatického Bohanona. Za to černoch Ferguson se chová jako naprostý trouba. Přišlo mi, že za celý seriál se toho nijak moc nestalo. I přes skvělou výpravu a zajímavé herce tam ten scénář lehce pokulhává a rozhodně by z tohoto konceptu šlo dostat mnohem více. 2. série: O něco slabší než první. Z hloupého ira se vyklubal sympaťák a z toho chytrého blbec. Bohanon jako vždy frajer. V posledním díle bohužel skončily mé dvě oblíbené postavy.

Hernán - Marina (2019) (epizoda)

Zatím hlavně epická nuda, ale aspoň v zajímavém prostředí a mluví se tam španělsky :-) výtvarníci a výprava by si určitě ocenění zasloužila, scénáristé nikoliv.

Hernán - Season 1 (2019) (série)

Trvalo než se člověk zorientoval v posouvání času, ale nakonec se to nějak spojilo, člověk to pochopil a začalo to být dobrý!

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Nejméně zajímavý díl série. V podstatě se sestává jen z přípravy na boj a samotného boje. Drak šmak je vyřízen během počátečních pěti minut. Pak už se neděje nic moc zajímavého... Přemýšlím, zda tomu nedat spíše 3 hvězdičky

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Byla to nádhera. Perfektní výprava, dokonalá animace, skvělí herci a zajímavý příběh. Pán prstenů byl tedy v tomto ohledu více revoluční, protože na takový film nebyl nikdo ještě zvyklý, ale i tak si myslím, že Hobit příliš nezaostává. Film má spád a vtáhne člověka do děje. 48fps kamera se mi líbila, i ve 3D to bylo vše hezky plynulé a zvuk Dolby Atmos taky velmi slušný :-)