Tekken: Blood Vengeance (2011)

Ach jo. Kdyz uz konecne pochopi, ze kdyz se chci podivat na film podle bojovky, tak chci aby si tam lidi konstantne davali pres drzku. 3 souboje na celovecerni film je zoufale malo. Byt se na ne velmi hezky kouka. Ta vypln je vazne parodie na pribeh (a to jsem hral vsechny dily Tekkena, uz vidim jak si nekdo predlohy neznaly bude rikat "s cim to zase ty paka japonsky prisli.."), malo postav a zdlouhavej konec. na druhou stranu lidi pisou, ze animace je velmi pekna a v tomhle s nimi souhlasim. Ale je to dost malo.

Zrození Planety opic (2011)

I kdyz digitalni opice pusobi sebeprirozeneji, porad je jeste co dohanet. Skotaceni opic na korunach stromu bylo naprosto uzasne a efektni (nemalou zasluhu na tom faktu ma i perfektni hudebni podkres). Scena kde Cezar promluvil byla tak perfetkne vygradovana, ze mne polil studeny pot. Celkove se mi ale zdalo, ze ten film skoncil drive, nez zacal. Coz je skoda, protoze bych se na splhajici opice vydrzel divat klidne dele.

Grimm (2011) (seriál)

Po prvnich dvou dilech mi to prijde jako levnejsi a horsi napodobenina Supernatural. Akorat tam, kde bratri Winchesterove zabijeli demony a jinou havet na potkani, hlavni hrdinna Grimmu jen chodi od niceho k nicemu a na vsechno kouka jako vyorana mys.Skoda, na tenhle serial jsem se tesil.

Pařba v Bangkoku (2011)

O neco lepsi nez prvni dil (i kdyz je to v podstate uplne to same). Skoda pomaleho a nezajimaveho rozjezdu ve kterem byl Zach spise otravny nez zabavny. Pochvalit musim taky celkem solidni OST a Tysonovo cameo na konci.

Šmoulové (2011)

Ani zdaleka tak velky pruser jako jsem cekal. Jasne, ten film je porad jeste mirenej na detske publikum, ale i dospely si tam najde par svetlych chvilek. Prekvapila mne povedena uvodni scena ve Smouli vesnici. Smoulove sami o sobe nevypadali spatne, problem nastal az pri interakci s zivymi herci. To potom slo videt jak moc nedotazene to vypada. Jsou to slabsi 4*, ale dam 4* protoze jsem si po prvnich trailerech myslel, ze to bude kardinalni blbost.

Šéfové na zabití (2011)

Vesmes prijemne prekvapeni co presne splnilo to, co jsem ocekaval - a sice film na sobotni vecer. Nektere vtipy se povedly, nektere se povedly mene. Velkou zasluhu na tom ma samozrejme hlavne duo Bateman a Spacey (ten je proste v kazde roli perfektni). A strenou samozreme nemuze zustat ani Jennifer Aniston, ktera sice neni tak uz pekna jako v Pratelich, ale i pres to je v tehle roli ubersexy.

Rituál (1973)

Pomerne originalni pribeh, mraziva atmosfera a necekany zvrat tahaji film nahoru. Ale ty pisnickove vsuvky v prvni tretine a celkem nudny zacatek si mohli odpustit. Nastesti dve tretiny filmu jsou dostatecne napinave, takze za mne ma 3*.

Terra Nova (2011) (seriál)

Tak debilni a predvidatelnej scenar jsem nevidel od dob Xeny a Hercula. Oproti tomu tam byl alespon Xena a Hercules. Terra Nova ma naprosto nesympaticky a nesnesitelny herce bez spetky talentu. Pokazde kdyz maji scenu pred zelenym platnem s CGI dinosaurem (kterym natrhne zadek i 10 let starej Jurskej Park) tak maji vyraz, ktery rika "Co to tady, ku*va delam?!".

Princ a pruďas (2011)

Mam rad tyhle stredoveke fantasy komedie (se slzou v oku vzpominam na Brooksova Robina Hooda). Princ ale bohuzel nenaplnil tak uplne, co jsem od nej cekal. Celkem zvlastnim ukazem u tohohle filmu se mi stalo to, ze kdyz jsem si v prvni polovine rikal, ze tohle bude dalsi film s humorem na urovni Desnejch Bijaku, tak ve druhe pulce (kdyz se mi ten humor dostal pod kuzi) jsem se smal kazdou chvili. McBride solidne hlaskuje ale Franco misty az nesnesitelne prehrava (zamerne samozrejme). Za mne tedy takovy lepsi prumer.

Zdrojový kód (2011)

Duncan Jones je jeden z nejtalentovanejsich reziseru soucasnosti. Source Code je po skvelem Mesici dalsi trefa do cerneho. Bohuzel i ten trpi nedostatky Mesice. Napriklad fakt, ze ten nejvetsi WOW moment vykeca cca v polovine. Zajimava zapletka o paralelnich dimenzich a bombach ve vlaku potesi milovniky scifi a dobrych thrilleru. Spolu se skvelym Gyllenhaalem (ten kluk taky zacina vystrkovat ruzky) v cele, tvori jejich napinavou kombinaci. Za mne 9/10 a lehce slabsich 5*.