Černej Dynamit (2009)

Nemuzu soudit jak moc se tahle pocta vsem beckaren 70. let povedla, ale spatny film to tedy neni. Mozna mi vadi, ze se vlastne ani nemuze rozhodnout jestli je to klasicka parodie nebo grindhousovsky smesny film. Ale hodnekrat jsem se nasmal a hlasky byly paradni. "Nejhorsi na tom je, ze dealeri delaji zavislaky ze sirotku. A sirotci nemaji zadne rodice." :D

Somrák s brokárnou (2011)

Naprosto luxusni grindhousovske cecko. Co radek (naprosto nesmyslnych) dialogu to perla, hybajici se mrtvoly a spousta malinovky. SPOILER (vazne? spoiler u tohohle filmu?) Upalovani deti v autobuse za hudebniho dprovodu Disca Inferna ("Burn Baby Burn..") je vazne genialni. :D /SPOILER. A samozrejme ultimatni finale nakonec. "Kdyby te medved zasahl drapy do obliceje, tak ti ho urve.... Oci, nos rty... ... A pak umres"

Svět podle Prota (2001)

Krasny a poutavy film. Takhle nejak vypada scifi Kukacci Hnizdo. Chapu ho tak, ze se snazi vysvetlit, ze lide nejsou schopni pochpit neco co je za hranicemi jejich chapani. Zkratka jejednodussi soupnout cloveka do blazince a tvrdit ze je cvok, nez si dat tu praci a pochopit jestli za tim blaznovstvim neni neco vic. Nechci tu poilovat ale myslim, ze lide maji na K-pax dva rozdilne nazory, pricemz ani jeden neni spatny. To z tohohle filmu dela unikatni dilo. O kvalite herectvi Kevina Spaceyho nema cenu znovu psat, ten clovek, kde se objevi, hraje famozne.

Nadaný žák (1998)

Je zajimavosti, ze ackoliv Kingovy knihy povazuji za nudny a nezazivny odpad (a uz jsem to tu urcite nekolikrat zminil), tak jeho filmove adaptace jsou to nejlepsi na co se da koukat. Dokonale mrazivy a hruzu nahanejici Nadany Zak mi tohle pravidlo potvrzuje.

Matrix Reloaded (2003)

Dle meho nejlepsi dil z trilogie co se akcnich scen tryce. Hlavne kvuli famozni bitce Smithove vs. Neo.

Trainspotting (1996)

Asi jsem nepochytil, co mi ten film chtel rict. Jinak nedokazu pochopit, jak je mozne, ze hlavni hrdina, drogove zavisly, spacha vlastne spoustu svinaren a pritom skonci, tak jak skoncil...

A-Team: Poslední mise (2010)

Celkem fajn odreagovacka na sobotni vecer, kdy se povinne vypina mozek a v hube chroupa popkorn.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Jak udelat film o tom, kde se dva nejznamejsi filmovi mimozemstani (uz tam chybi jen Vec) navzajem lovi a zabijeji? Tech moznsti je spousta, ale rozhodne to neni jedna z tech jak nam naserviroval Anderson.