Anna a král (1999)

Okouzlilo mě to prostředí. :-)

Matrix (1999)

Ten nápad sám o sobě za ty hvězdičky stojí... navíc, když se pomalu ale jistě naplňuje i v naší realitě. ;-)

Fakulta (1998)

Dala jsem tři hvězdičky, ale v podstatě to není špatný film. Jen moje představa hororu je trochu jiná. Kdyby to byl horor, musela bych to strachy vypnout, tohle jsem si v pohodě dokoukala. ;-)

Láska přes internet (1998)

Klasický romantický film ve své nejmilejší podobě. Meg je příjemně trhlá romantička, Tom hledá opravdovou lásku... :-) Jak to asi může dopadnout, žejo. Film je z doby, kdy seznamování přes internet nebylo ještě tolik obyčejné a normální jako dnes, ale o to víc se může dnešní divák s hrdiny ztotožnit.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Místy jsem nevěděla, jestli to přece jen nemá být vtip nebo parodie sama na sebe... ale proto, že asi neměl, musím dát jedině odpad. Tohle jsi nám Vinnetou dělat neměl!!! :-D

Strom snů (1994)

Film s krásnou atmosférou, silnými příběhy... film, který má o čem mluvit. Navíc s výborným hereckým obsazením.

Philadelphia (1993)

Chápu, že tohle téma není moc často zpracovávané, chápu, že to nebylo snadné natočit, ale nijak silně to na mě nepůsobilo. Nedovedla jsem cítit závažnost toho soudního procesu... zvlášť v situaci, kdy je výsledek pro hlavního hrdinu vlastně nepodstatný... teda aspoň pro mě by byl...

Samotář v Seattlu (1993)

Na Lásku přes internet to nemá ani omylem. Je tam prostě málo společných scén a mě je jedno, že spolu stráví zbytek života, když už to neuvidím, protože běží titulky...

Navždy a daleko (1992)

Některé filmy vám prostě sednou. Ústřední herecká dvojice mi přirostla k srdci, takže jsem o ně měla opravdový strach a opravdu jim přála štěstí. Tak to je, když herci umějí hrát a režisér je v tom podpoří. :-)

Velký (1988)

Tak tohle je má srdeční záležitost... ani nevím proč vlastně se mi tenhle film tolik líbí. Asi to bude skvělým výkonem Toma Hankse a fantazií, kterou film vyvolává.