Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Spolu s třetím dílem natočeným J.J.Abramsem se jedná o nejlepší přírustek do rodiny M.I., kdy tento nejnovější má ještě o chloupek lepší aerodynamiku a lehoulince vymazlenější design. Tentokráte potěší i perfektně vybraná hlavní ženská protagonistka R.Ferguson, která se T.Cruisovi minimálně vyrovnává a možná jej v některých hereckých aspektech lehce poráží. Režie v podání málo známého Ch.McQuarrieho je také prakticky bez chybičky. Za mě velká spokojenost a jednoznačné doporučení nejen pro fanoušky špionážních filmů. Film: 85%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Za to skvěle zakomponované rozloučení s Paulem Walkerem a za ty tuny extra přepálené akce si film tohle hodnocení s přece jen zaslouží. Film: 75%

Jurský svět (2015)

Po první projekci dost nečekaná pecka, kterou od plného hodnocení dělily jen centimetry, ale po projekci druhé se mi už dostalo všeho mírou vrchovatou, hlavně toho audiovizuálního blaha. Film: 85%

Strážci Galaxie (2014)

Skvěle namíchaný mix akce a humoru podpořený skvělým audiovizuálem a trefným castingem. Film je sice příběhem a atmosférou určený spíše mladšímu publiku, ale dle mého dokáže výborně pobavit všechny věkové kategorie. Záporná postava Ronana v podání Lee Paceho je přímo démonická. Film: 86%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Po první projekci, při které jsem se několikrát přistihl, že se usmívám blahem nad tou audiovizuální krásou jsem nucen dát hodnocení nejvyšší, ikdyž vím že tenhle film není určitě dokonalý. Kvituju velmi trefný název filmu, který perfektně vystihuje dění na plátně. Po druhé projekci se dojem o excelentně vyvedené práci ještě upevnil. Nářez jak e patří! Film: 88%

Interstellar (2014)

Ne, ne a ne! Tenhle snímek, ač mnou velmi uznávaného režiséra prostě u mě nemůže uspět. Forma, kterou je divákovi servírována tahle sci-fi je bohužel tak nesourodá, zdlouhavá a místy hodně nezáživná, že ji nezachrání ani polopaticky vše vysvětlující konec. Jediné co mě opět uchvátilo byl vizuál, který má Chris Nolan špičkový. Film: 63%

Millerovi na tripu (2013)

Totální úlet a výplach, který s postupem času trochu uvadá, ale celkově se jedná o nadprůměrné pokoukání.

Na hraně zítřka (2014)

Excelentní sci-fi popcorn a nebojím se film označit jako snímek roku! Parádní audiovizuál, výborní herci a hlavně skvělý nápad přetavený do jednoduchého, leč velmi dobrého scénáře, to vše pod zběsilou taktovkou výborně režírujícího Limana. Tetelil jsem se blahem dámy a pánové. Film: 90%