Těsně vedle (2007)

Snad jedině scéna s krysou byla veselá, jinak to bylo takový, no nic moc.

Yes Man (2008)

Jimovo ksichty zrovna dvakrát nemusím, ale tady se docela krotil. Celkem úsměvná podíváná o tom, že v životě je lepší říkat ano než ne. A že by to v reálném světě nefungovalo? Jak to můžem vědět, aniž jsme to zkusili?

Výlet (2002)

I přes takovou utahanost a pár nesmyslných scén (hádka se slovenskými celníky, zapadlé auto v bahně, kde jsem si chvíli myslel, že rodinka míří na nějakou ilegální technopárty) patří Výlet k tomu lepšímu, co lze z české tvorby vidět.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Ale klobouk dolu před těma ženštinama, že dokážou hodinu bez přestání mluvit o "skvělých" výhrách. Bylo mi jich líto.

Válka světů (2005)

Strašlivé mimozenské stroje zahubeny roztoči. Nebo to byl smog a zničené životní prostředí, co způsobilo rozklad zuřivých útočníků z dalekého vesmíru? A pořád nerozumím tomu, že si každá vesmírná invaze vybere jako cíl USA. Jinak Tim Robbins jako umanutý partyzán byl z celého filmu nejlepší.

Smrtící léčba (1996)

Co všechno bys byl schopen udělat, abys mohl zase chodit? Film samotný zas tak hluboký dojem nezanechal, ale otázka kam až lze ve vědě zajít ve jménu pokroku zůstává.

Falešná pravda (1999)

Jednou a dost. Zašmodrchaný příběh advokáta-vraha-milence v jedné osobě zapleteného s hluchou sexem posedlou malířkou. Co víc k tomu dodat.

Pátek třináctého (2009)

Nuž, takto. Jako člověk, který neviděl x předcházejících pátků 13. jsem byl poměrně rychle uveden do "děje". Jen mě trochu překvapilo, že za 20 minut pobil hromotluk s mačetou celou výpravu teenagerů a už sem doufal, že tohle bude jen krátkometrážní snímek. Nicméně to už se blížila další porce zlaté americké mládeže. Mladé nadějné krasavice hned odhodily svršky, ale ani to muže v masce neobměkčilo, ba né. Nakonec se naplnilo moje tušení, že ta drtička dřeve přeci jen bude hrát svou větší roli a skutečně na ní při grandfinále došlo. Na a konec - to byl fakt konec.... A vysvětlil by mě nekdo, proč v každým filmu s maniakálním vrahem postavy umírají stále stylem - něco se venku děje, počkejte tu, já sám se tam doju podívat?

Sám doma (1990)

S odstupem doby je hodnocení těžké. Člověk se jinak dívá na bláznivé dobrodružství malého kluka a dvou natvrdlých zlodějů, když je mu deset, a když je mu pak třikrát tolik... Ale co, tehdy jsem z toho byl nadšený, tak jakýpak copak.