Lesní duch (2013)

No to zas byla klasická krvavá slátanina! "Kunda", to mě tam v celym filmu dostalo nejvíc! Stejně mě dycky fascinuje, jak banda průměrně neinteligentních amerických mladistvých i přes svou zjevnou neinteligenci vždycky nakonec projeví nečekané znalosti v nějakém oboru (v tomto případě konkrétně v lékařství). To jsou holt ty chvíle, kdy scénárista v záchvatu uvědomění dospěje k názoru, že ty lidi v hlavní roli nemůžou bejt tak blbý, jak se původně plánovalo.

Pozemšťané, koho budete volit? (2010) (TV film) odpad!

Totál sračka! Banda postiženců nevědomky dobře posloužila svému účelu, který jim byl přidělen - posilovat stereotypy vůči politickejm stranám, samozřejmě ve prospěch jedněch a naopak proti jinejm. Pozlátko tomu měla dát ta "vtipnost" a roztomilost oněch retardů, která ale na mě působila naopak hodně tragickym dojmem. Ale co jsem si z tohohle dokumentu odnesl za poznatek? Že volby jsou soutěž založená na tom, že vyhraje ten, kdo nabalí na svou stranu co nejvíc idiotů, na to jsem si už tak nějak zvykl Ale že vývoj státu určujou i tyhle retardi?... Ale když tu tak koukám, jaký má tohle hovno hodnocení, neni to zas tak překvapující.

Útok na Wall Street (2013)

Teda čumim, Uwe šel nahoru s kvalitou svejch filmů. První půlka filmu bezchybná, v druhý už se Uwe trochu utrhl ze řetězu, ale ten konec to vynahradil. Jinak hudba žádná sláva, moc se k tomu nehodila, s lepším hudebním doprovodem by to bylo ještě lepší. když to zprůměruju, 4* jsou akorát.

Salon krásy (2005)

Tak to je teda pěkná negří rasistická a feministická slátanina! Prakticky všichni bilí v tomhle filmu vystupujou jako zmrdi a naopak co je černý, to je dobrý. Téměř jedinou vyjímku tvoří jedna stupidní blondýna, která je nakonec také obrácena na negří víru. Jinak se tenhle film prostě popsat nedá.

Světová válka Z (2013)

No konečně zombie film, kterej neni tak trapně tuctovej (teda, jako v rámci týhle tematiky). První polovina filmu je hodně dobrá, ale druhá už se k tý šedi ostatních zombie filmů rázně přidá.

Riddick (2013)

Hodně mě to překvapilo, a to v dobrym. Hlavně dialogy, který neměly chybu a prostě na mě působily takovym neotřelym dojmem, u kterýho se dbá na "reálnost momentu" - ve všech filmech mi většinou přijde, že postavy ty svoje řeči odněkud čtou, tady to vypadalo pomalu jako když improvizujou, a bylo to dobrý. A herecký obsazení, i když napřed mě nijak neoslnilo, se ukázalo nakonec jako trefný a většina herců podala skvělý výkony, hlavně pak Jordi Mollà alias Santos. Pro mě zatim nejlepší díl série.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Něco tomu chybí, dost možná hlavně charismatičtější herci. Ke Kristanně Loken nemám výhrad, ta svou roli zvládla skvěle a docela se na ní i hodila, i když to prostě působí až moc účelně. Arnie už má nějaký ty léta za sebou, ale samozřejmě klasika. Ale u Nicka Stahla jsem se prostě nemohl celou dobu zbavit pocitu, že se koukám jenom na nějakýho nerozhodnýho veksláka a rozhodně ne na zárodek budoucího vůdce lidstva, ale snažit se snažil, to ne že ne. Kdežto Claire Danes, ta se na svou roli nehodila pro změnu vůbec a strašně mě nudila. Jinak film obstojnej, bohužel má tu smůlu, že navazuje na filmy jako právě Terminátor 1 a 2, což jeho kvalitu docela sráží. Sráží to i fakt, že si až moc a navíc bezúčelně začali hrát s počítačovýma efektama. Ale konec filnu povedenej a působivej, i jim musím nechat.

Dokažte mi vinu (2006)

Dost nezvyklá role pro Vina Diesela, který se zhostil víc než dobře. A taky dost nezvyklý vlasy...ale příště už radši zase bez nich!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Hodně atmosférickej film, u kterýho jsem se dlouho rozmejšlel, jesti mám dát 4* nebo 5*, ale na těch pět ještě něco málo scházelo. Každopádně herecký výkony neměly chybu.