Pomsta mrtvého muže (2013)

Hodně atmosférickej film, u kterýho jsem se dlouho rozmejšlel, jesti mám dát 4* nebo 5*, ale na těch pět ještě něco málo scházelo. Každopádně herecký výkony neměly chybu.

Tohle je válka! (2012)

Po dlouhý době komedie, u který jsem se nasmál.

Pád Bílého domu (2013)

Kdyby tam nebylo tolik těch obvykle až trapně vyznívajících vlasteneckých řečí, tak by to byl docela dobrej akčňák. Ale díky tomu kolem si to bohužel hraje na něco víc, než na co to má.

Iron Man 3 (2013)

Dlouho jsem se rozmejšlel, jestli dát 3* nebo 4*, protože něco mi tam prostě nějak neladilo a nesedlo mi to tak jako předchozí dva díly. Zatím dávám 3*, až to uvidím v dabingu, ve kterym jsem viděl předchozí díly, tak se uvidí.

Tísňová linka (2013)

Tak tenhle film mě mile překvapil. Herecký výkony perfektní, a i když tam byl jeden idiotský drobný poklesek, který se nachází snad v každém filmu s podobnou tematikou, ale naštěstí to vyžehlil závěr samotný.

Captain America: První Avenger (2011)

Hlavní záporák naprosto tragickej a ještě hnusnej, a dialogy v celym filmu...no, kdyby tam vlastně nikdo nic neřikal, tak by to vyšlo bezmála na stejno a nic by se nestalo.

Prometheus (2012)

90% z Vetřelce, 10% z Věci, protřepat, zamíchat a vznikne Prometheus.

Nevědomí (2013)

Podle mýho je tohle jeden z těch filmů, kterýmu by ještě o něco delší stopáž spíš docela prospěla, protože v tomhle filmu je docela slušnej potenciál, pro kterej jsou ty 2 hodiny vcelku málo.

Bitevní loď (2012)

Zdaleka to nebyla taková tragédie, jak se všude píše a říká. Kravin tam bylo sice dost, ale popravdě, v kterym americkym blockbusteru ne?

Očista (2013)

Ten námět, jo, zajímavej, ač po troše zamyšlení to vlastně vůbec nedává smysl, ale to nelogický zpracování od začátku až do konce to potopilo úplně.