Machři (2010)

Dobrá oddechovka

Muž z oceli (2013)

Koukam, že co udělal Nolan s Batmanem, tak udělal i Snyder se Supermanem. Hodně dobrá podívaná.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Hah, dobrá ptákovina, přesně ten styl co maj Simon Peg a Nick Frost v těch svejch šílenostech, stejně ulítlý a podobně zábavný.

Gran Torino (2008)

Hodně dobrej náhled do americký společnosti, kterej neni ani nijak zatíženej jakymkoliv přikrášlovánim jazyka. Taková klasika od Eastwooda.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Začalo to slibně, pak těžká nuda, a konec jakž takž ucházející. Ale nesmyslů tam bylo za prvý moc a za druhý až moc okatejch, a že to já u tohohle typu filmů jsem zvyklej je přehlížet, ba dokonce omlouvat. Podle mě docela promrhanej námět. Ale ty rubačky gigantickejch monster a gigantickejch robotů jsou hodně zábavný, to zase jo.

Pot a krev (2013)

Něco mezi 3* a 4*. Pravdou je, že ten film působí silnějš hlavně proto, že je to natočený podle skutečný události (i když trochu upravený) což tomu dost přidává. Ale rozhodně slušná podívaná, hlavně druhá polovina mi přišla o dost lepší, než docela utahaná první půlka. EDIT 15.4.2021: Po opakovaném shlédnutí tohohle filmu musím říci, že se jedná o pro mě už vlastně kultovní počin, který zachycuje skutečné počiny bandy steroidových amatérů v akci v polovině devadesátek. Nejúsměvnější na tom je, že se to fakt stalo (a film zachycuje většinu událostí docela slušně a věrohodně, co jsem se tak pídil po informacích). A titulní píseň od Stevea Jablonskyho je něco, na co se nezapomíná!

Černá listina (2013) (seriál)

Po dvou dílech zatim na dobrý cestě.

VyVolení (2005) (pořad)

Těžko hodnotit. Soutěž jako taková je vlastně totální sračka, ale baví mě koukat na to, jak si ty lidi tam dokážou pomalu vyškrábat oči. Vlastně je to v jistym smyslu takovej dokument o tom, jaký lidi dokážou bejt zmrdi, když se jim k tomu dá příležitost.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Taková jednohubka co neurazí ani moc nepřekvapí.