Jádro (2003) odpad!

Myslel sem si, že je to tal špatný, až je to dobrý, ale tenhle film chce bejt nej a myslí to vážně. Považuju se za člověka s alespoň špetkou přirozené inteligence. I když se někdy směju u pitomostí a fekálních komedií. Ale co nám z US&A servírují tady - tak to fakt nepřekousnu. Za přistání s raketoplánem by se nemusel stydět 007, tenchno(s)hračky - superlejzr a nezničitelnej kov kovů z pána prstenů) by v dnešní době nevymyslel ani J. Verne a pak ta zápletka - jádro se přestane točit. Další z řady amazing filmů, po kterých by si měl člověk nechat zákonitě udělat lobotomii po staru. Ne, tohle prostě nezkousnu!! ODPAD nejhorší úrovně

Hvězdná pěchota (1997)

You wanna live forever,soldier? Legendární hláška z dnes už legendárního filmu. Jediná dobrá role Caspera...:-)

Sin City - město hříchu (2005)

Napoprvý sem si řikal-bože,to shit-jak na to může někdo dát peníze.Ale pak sem se nějak přemohl a podíval se na to znova.A pak znova.A ještě jednou a řikal si,že je to ale doopravdy výborný.Nemůžu se dočkat,až se pustím do comicsu

Mechanický pomeranč (1971)

Film je dobrej, ale naprosto zabil knížku. To hlavní z knížky se tam neobjevilo... Pro mě zklamání, jinak je pomeranč dobrej