Batman a Robin (1997)

Ta 1* je za to, že je to perfektní groteska. Jinak já osobně považuju Joela Schumachera za géniuse- kdo jinej by takhle geniálně zkur*it jednu výbornou adaptaci? Z filmu bych ubral trošku barev, demence a blbejch keců. A to by z filmu nic nezůstalo. Díky za Nolana, ten se při natáčení tolik nesjížděl...

Vzkříšení (1998)

Včera sem na to náhodou narazil v televizi a řikal si, že se na to mrknu, cože to vlastně je a vzhledem k tomu, v jakých filmech a literatuře se teď pohybuju,nemůžu dát jinak

Tajný závod (1976)

Koukal sem na to pravidelně se svým tátou od mejch asi 10-ti let a i po 10 letech mě film pořád baví.

S tebou mě baví svět (1982)

nevim,je to šit a těm vtipům se fakt nedá smát - a to opakování 633543436311x do roka tomu taky nepřidává

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Je to sranda a ne že ne. Charliemu ta role sedne- přeci jen hraje tu sám sebe. A ten malej tlouštík?? Neviděl sem ho snad ještě nejíst. A jeho tatítk a jeho kouzelný patky a košile v kalhotách? Prostě jedna bizarní postava za druhou. Ale funguje to:-)

Jestli nemáte rádi amíky, židy a uzbekistánce, pak je to film pro vás. No a teď trošku vážněji. Borat je celkem vtipně udělaná věc, která do puntíku splnila to, co si zjevně předsevzala- udělat z US&A blbce. povedlo se jim to dokonale. Ale mezi náma- kdokolik by chtěl tohle udělat o komkoliv, tak se mu to může povést. Kdo chce psa bít, hůl si najde. Nevim, jestli je tohle dílo doopravdy geniální, ale maximální hodnocení si zaslouží