Titanic (1997)

Už teď je to nesmrtelná klasika a jen málokdo z nás u toho v kině nebrečel.Mě bylo tenkrát asi 8 a ač celý kino frkalo do kapesníků ve chvíli kdy Leo mrznul ve vodě a Kate ho sobecky nechala umírat,mě to prostě nešlo..:-) Ale i tak je to *****

Letec (2004)

Všem, kteří kritizovali, dokázal DiCaprio, že hrát opravdu umí.

Perfektní záskok (1997)

Ta druhá * je za nejdu z nejpravdivějších věcí,co sem za poslední dobu slyšel- Tohle je reklama.Tady se nelže,tady se prodává...

Zbožňuju prachy! (2006)

Film o vztazích. Češi by se měli učit. U nás jdou takovéhle filmy jako hlavní trháky,v US&A jsou prakticky nepropagované. ALe není to špatný-naopak je to velmi zajímavej snímek

Kill Bill (2003)

Nuda. Tarantino slábne a to že je úchyl na nohy a Umu Thurman už taky víme. Kolik dalších filmů nám to bude ale ještě dokazovat?

Hon na myš (1997)

Kdyby to bylo o kousek natáhnutější s horšími vtípky,asi bych se zlobil. Ale při shrnutí všech atributů filmu- stopáž tak akorát, herci zbytečně nepřehrávají, zajímavé postavy (deratizáto byl perfektní),tempo a spád, přesný groteskní gagy, sem došel k jedinýmu závěru-****

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Celkem netradiční "pohádka". Depp dominuje a bez něj by to asi nebylo ono. Možná klišé, ale v tomhle případě zcela na místě.

Mickovy modré oči (1999)

Vtipná věc,neurazí. Hlavně některý gagy v galerii s obrazama sou povedený

Otevři oči (1997)

Měl sem tu smůlu a Vanilkové nebe sem viděl první. Je smutný, že amíci ve svý obrovský nadutosti musí kur*it dobrý filmy (viz Scorsese a Skrytá identita). Asi by na to v US&A nešel nikdo,kdyby tam nehrály známý xichty. Je mi z toho opravdu smutno. Ale Abre los ojos je výbroný!!!