Dr. House (2004) (seriál)

Úžasný, kouzelný, geniální seriál, ve kterém exceluje skvělí Hugh Laurie. Nemám co bych vytkla. Šup s ním do top 10! I love you, Hugh!

Odložené případy (2003) (seriál)

Mám ráda vraždy, minulost a duchy. Když se tyhle tři věci spojí dohromady, vznikne z toho seriál Cold case. Jednotlivé epizody nám dávají možnost nakouknout pod pokličku lidí a rodin, které před světem skrývaly tajemství a chtěli si ho odnést do hrobu. Jenže to už tu jsou lidé z krminiálky, kteří se zabývají vraždami z minulosti. Celý tým je skupinka velmi sympatických lidí, kteří postupně behěm vyšetřovaní odkrývají vlastní minulost. Je zajímavé sledovat, jak někteří lidé dokázali tak strašné tajemnství jako vražda dusit v sobě i několik desítek let a doufali, že na to nikdo nepříjde. Jenže měli smůlu. Vždycky se mi hrozně líbí konec každé epizody, kdy je vrah zatčen a následuje song a scény bez dialogů. Tohle je vždy moje srdcová záležitost. Nejraději mám epizodu Pokoj, kde se dáva sbohem. Chudák holka, byla těhotná, poté odvezená do kláštera a nakonec zemřela. Nebo díl, kde je zavražděna ta roztleskávačka, ale už nevím, jak se jmenoval.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Skvělé pokračování nové trilogie. Konečně se dozvídáme, jak se Imperátor dostal ke své armádě. Pozorujeme Anakinovu cestu k temné straně síly a jsme svědky pomalého rozpadu republiky na kterém má taky trochu podíl ( i když neúmyslně) Jar Jar Binks. Plus skvělá hudba Johna Williamese. Nemám co vytknout.

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Když jsem viděla pilotní díl seriálu, který šel do kin, vůbec jsem nečekala, že jeho pokračování bude takový nářez. Miluju Star Wars a Nová naděje byl můj první vědeckofantastický film. Ale to je teď jedno. Když jsem poté sledovala novou trilogii, sérii jsem si zamilovala ještě víc, pokud to vůbec šlo. Jenže pořád jsem měla takový hrozný pocit prázdnoty, mezi jednotlivými novými epizodami a hlavně čas, který je odděloval od sebe. Například taková Skrytá hrozba a Klony útočí byly od sebe deset let. Jenže co se dělo během té doby? Jak vládla Padmé nebo co dělal Anakin během výcviku? Bohužel nikde nic, v Americe jsou o tom sice komiksy a knížky, ale tady v ČR zatím nejsou přeložené. A tak to bylo i s Klony a Pomstou. Sice jsou od sebe takové dva, tři roky, ale během těchto let probíhaly klonové války, války které změní tvář velmi vzdálené galaxie na další dvě desítky let. Proto jsem velmi ráda, že je tenhle seriál. Jednotlivé epizody ukazují války z pohledu obou stran a miliardy obyvatel celé galaxie si neuvědomují, že jsou loutky v rukou jedné osoby, která si s nimi hraje a využívá pro svou moc. Osud galaxie je sice zpečetěn, ale vidíme, jak k tomu došlo. Nové postavy jsou suprové, zejmena padawanka Ahsoka Tano. Ale také z vedlejších postav mám ráda senátorku Riyo Chuchi, která se objevila asi ve třech epizodách. Vévodkyně Satine taky nebyla špatná. Teď už se strašně těším na třetí sezonu, která bude někdy začátkem září...

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Jo tak tenhle díl je o maličko lepší než New hope, ale mě se stejně víc líbila Naděje. Ale stejnak je to klasika. Kdo by dneska neznal slavnou větu: "I'm your father?". Yoda je super, dokonce se tu dostává na scénu Ian McDiarmid jako Imperátor. Polibek Hana a Leii je pro mě jeden z nejlepších filmových polibků:).Skvělé pokračování. 100%.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Tohle je jeden z mála českých seriálů, který má úroveň. Miluju meziválečné období a Četnické humoresky jsou super. Je zajímavé, jak se tehdy řešily vraždy, loupeže a ostatní takové věci, když neexistovaly počítače a další technika.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

Je zajímavé sledovat, co ty holky dokážou pro modeling udělat (ironie).

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Fuj!