Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Ach jo, je mi to hrozně moc líto, že musím dávat odpad seriálu od BBC, ale tohle fakt nejde. Celý seriál je dementní a děcka nic nenaučí. Prosím všechny rodiče, aby si nejprve rozmysleli, co dětem pustí. A jsem zastáncem názoru, že děti se nemají alespoň do tří let dívat na televizi.

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Na tohle se dívala moje babička s tetou. Nechápu, jak u toho mohly vydržet. Ale oproti Ošklivce Katce je to trošku lepší, jenže já tomu stejně dám odpad.

Pátý element (1997)

Tohle je prostě boží! Jeden z nejvtipnějších a nejzábavnějších sci-fi filmů co znám. Bruce Willis je naprosto super, Gary Oldman je báječný, Milla Jovovich a další herci taky válí. Nejlepší je moderátor Ruby Rhot a zpěvačka Plavalaguna ( ten její koncert si pouštím pořád:)). Akorát mi trochu vadilo, že tu byly jen tři mimozemské rasy, mohlo jich být víc.

'Star Wars': A Musical Journey (2005) (TV film)

May the force be with you...always. Viděla jsem pár videí na youtube a BOMBA! Ian a jeho mluvený doprovod je naprosto úžasný, má tak báječný a okouzlující hlas:). Prostě super. John William je génius a bez jeho nádherné hudby by Star wars vůbec neměly svoje kouzlo. Tohle je povinnost pro každého fanouška SW! 100%. http://www.youtube.com/watch?v=SUirUuPTTso

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Ale jo, dalo se na to koukat. Možná proto, že jsem se na to dívala se svou devítiletou sestřenicí, která k tomu měla dost dobrý komentáře a hlášky. Jinak docela nuda, jenom pár pěkných písniček (Now or never) jenže to je asi tak všechno. 30%.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Simpsonovi ve filmu jsem viděla v kině na svoje narozky a musím říct, že to byl ten nejlepší dárek!:) První půlhodina je naprostá bomba, Green Day a ta bohoslužba za jejich smrt mě fakt dostala.:) Zmutovaná veverka, blbnutí Barta a Homera na střeše a Spider-vepř nemají chybu! Ta parodie na Al-Gorovu Nepříjemnou pravdu je suprová ("Ale ne, zaseklo se to!":)). Druhá polovina filmu je už trošičku slabší, ale stejně je na co koukat. Zimmerova hudba je báječná, spolu s Green Dayovskou verzí známé úvodní písně jde o něco dokonalého. Film roku 2007!

Krok za krokem (1991) (seriál)

Typický americký seriál devadesátých let. Sice tam bylo pár dobrých epizod, ale že bych se na něj dívala pořád, to ne. Docela se mi líbila ta znělka. Jinak je to ale klasický průměr.