Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Příjemný, vědeckofantastický a odpočinkový seriál. Kam se hrabou všechny podělané "rádoby odpočinkové" domácí seriály Novy a Primy.

Hrdinové (2006) (seriál)

Víte, znáte to, jak o nějakém seriálu nebo filmu pořád někdo mluví a vy nevíte o co jde, protože jste o něm sice četly, ale neviděli. Takhle to bylo i s Hrdinama. Pořád se o nich mluvilo a já absolutně netušila. Jediné, co jsem věděla bylo, že je to nějaký seriál o lidech se speciálními geny. Víc nic. Tak jo, řekla jsem si, že se na pár epizod podívám a uvidím. A jak to nakonec dopadlo? Vůbec nechápu, jak jsem bez hrdinů mohla žít! To je bomba seriál, hrozně se mi líbí. Akorát mě mrzí, že je na pokračování, protože takové typy seriálů nemám ráda. Vybírám si ty typy seriálů, u kterých je každá epizoda o něčem jiném a děj na sebe přímo nenavazuje, nesnáším, když se jedna věc řeší třeba šest epizod. Ale u Hrdinů mi to nevadí, protože mě baví a hrozně rychle seriál utíká. Nejraději mám malého Micaha Sanderse. Toho klučinu zbožňuju stejně jako Mohindera a Hira Nakamuru. Dokonce i ta Claire byla snesitelná. Ty jejich schopnosti bych chtěla mít. Bylo by to super kdykoliv vykrást bankomat nebo nemuset chodit k elektrikáři. Nebo se podívat, jak se stavěli pyramidy a třeba potom být na dvoře královny Kleopatry nebo Marie Antoinetty. A ještě zbožňuju Sylera. Je to geniální a hlavně elegantní padouch, který má styl, stejně jako Joker z Batmana. Navíc se stejně jako on vysměje své oběti do obličeje, předtím než ji zabije. Zaujala mě taky myšlenka s evolucí. Pokud jsem tu Mohinderovu teorii pochopila dobře znamenalo by to, že nejpozději za pár stovek let by všichni lidé měli nějaké ty super schopnosti. YATTA!:)

Marie Antoinetta (2006)

Marie Antoinetta je pěkný film a musím říct, že mě bavil. Mám ráda historické filmy, obzvlášť když jsou o mých oblíbených osobnostech, například jako taková Králova přízeň (sestry Boleynovi) a Marie je jdením z těch filmů, u kterých si říkám, jaké by to bylo být Marií a prožít si to samé jako ona. Nevím do jaké míry je ten příběh pravdivý, o Marii vím to samé co každý, že byla údajný spoluviník státního bankrotu, rozhazovala a byla ve finále popravena. Když jsem si po filmu přečetla její životopis na netu, zjistila jsem, že film má drobné historické chyby, ale to je jedno, ale jsem ráda, že nevynechali ani Madame Sophii, i když je o ní zmínka jen na namalovaném obraze a potom ukázka jejího pohřbu. Jinak je vidět, že se režisérka pokouší přiblížit její příběh puberťákům, což se jí daří.

Otec prasátek (2006) (TV film)

A až si ostatní budou pouštět na Vánoční svátky a Silvestra Mrazíka a spol., tak já si místo toho pustím Otce Prasátek:).

Panic je nanic (2006) odpad!

Vzít krejčovský metr a uškrtit.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Opravdu nemám ráda telenovely, hlavně ty, které hrají na city. Ještě že seriál nemá tisíc a jeden díl...

Trhni si! (2006) odpad!

Hiltonová se zase předvedla. Je to neuvěřitelná kráva.

Zimní šampionát zvířat (2006) (TV film)

Pro dokumenty BBC a pro celkovou tvorbu této televize mám opravdu velkou slabost. Tenhle dokument je příjemný, zajímavý a hlavně zábavný, takže bych to v pohodě pustila dětem ve škole při nějaké nudné hodině přírodopisu. Pokud se chcete zabavit a ještě se něco zajímavého dozvědět, tak se podívejte na tuto skvělou zvířecí olympiádu.