Noci s nepřítelem (1991)

Julia je beze sporu krásná ženská, a tuďiž mi rve srdce když jí někdo takhle drtí.Ale jelikož je to jenom film, tak nechám těhle pindů.Atmosféra celkem hutná, ale já se stále moc nebál.Patrick Bergin jako arogantní saďour nemá chybu, ale já furt necítil pořádný dráma. Tak nevím čím to může být.

Predátor 2 (1990)

Teda až na ten ujetej konec to je pěkný pokus o zabydlení predátora ve (velko)městě.Ovšem vynikající hudba z prvního dílu se sem vůbec nehodí, hodí se do džungle......No a jinak je to slušný masíčko.....

Terminátor (1984)

Termoš poprvé, a opravdu hodně povedeně. Arnie jako představitel hrůzného stroje z budoucnosti je super(záporných rolí si moc nezažil, ale tahle mu padla) Perfektní model stroje, hutná atmosféra a skvělé herecké výkony nelze upřít........ovšem ta hudba.....hrůza děs.. :)

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Teda na to, že jde už o čtvrý pokračování, je to hodně dobrý! Vetřelci už vypadaj opravdu krásně (viz. ta scéna jak je pronásledujou v zatopený kuchyni). Už to není takovëj horor jako předchozí díly, nicméně thrilller je to špičkovej.

Vesnice (2004)

Příšerné zklamání, takhle nějak by se dal nazvat tenhle horor. Reklamní kampaň byla tak skvělá že sem se nechal na tento paskvil pěkně nachytat. Dokonce musim říct, že dobrá první třčtvrtěhodinka byla parádní (růžné záběry do temného lesa, děsivá atmosféra atd.). Jenže ejhle, jakmile se dozvíte, že tam vlastně žádný potvory nebyly, nejsou a nebudou.....no bylo mi na nic (tolik sem se na to těšil, ale to že tam lítáj nějaký blázni ve strašlivim obleku mě fakt nasr...). V plném sále jsem rozhodně nebyl sám, kdo si myslel už od začátku, že je ta vesnice obklopena lesem plným bizardních potvor. Minuty utíkaly a já sem byl napjatej čím dál tím víc....a pak tahle kudla do sad. Vypadalo to jako jedinej flek na tomhle bílim saku, ale nebyl. Nebudu to zde prozrazovat (i když už jsem asi stejně hodně prozradil), jenom poznamenám tu scénu s jeepem, to byla třešnička na filmovim dortu a pro mě osobně nejhorší filmovej zážitek v kině za posledních pář měsíců minimálně!!

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Tak hezky pěkně popořadě: herecké "výkony" komické, efekty...mno, před deseti lety možná.............., příběh prakticky o ničem.Upřímně jsem zatracoval už první díl, kterému se teď omlouvám neboť tohle je fakt moc.Milla Jovovich, jak mě se vždy líbila tak teď musim říct že je to tragédie. To jak si zde hraje na hrdinu je spíš jedna velká komedie, o ostatních hercích nemluvě. Celou dobu jsem přemýšlel zaco bych dal apokalypse hvězdu a přitom to nebyla nějaká kravská výmluva jako že sem to neviděl v kině apod. Prostě jeden bod buď zato, že se jim celkem povedl hnusák Nemesis, nebo za mojí oblíbenou zbraň z CSka AWM.

Space Station 3D (2002)

Po naprosto strašnym New Yorku 3D parádní podívaná. Konečně bylo na co koukat a podle mě je to i první "dokument", kde se dalo plně využít toho 3D rozměru.

Čelisti (1975)

Takhle děsivý filmy mám rád, jde z nich opravdu strach. Tyhle první čelisti se nedaj už nikdy překonat, a to z toho důvodu že ten mechanickej žralok vypadá daleko děsivěji než ty dnešní počítačový.

Válka světů (2005)

Hodně depresivní až hororově podanej snímek podle knižní předlohy. Chvílema sem měl opravdu hodně silný depky. No a ten konec mě zas tak nevadil, konečně to nebylo podaný v klasickym americkym stylu ala Den nezávislosti...... Hodně taky záleží na tom, jestli ste to viděli v kině nebo doma. Kino zážitek je na 4 - 5*

Ochránce (2005)

Já bych to neviděl tak strašně.Je to přeci rodinný film, a tak se nedá čekat nějaká bomba. Docela mile mě to překvapilo, některé vtipy byly i vtipný, ale Vin Diesel se mi sem nějak nehodil (drsňák s černočerný tmy nebo rychle a zběsile). Je to hlavně hodně podobný policajtovi ze školky a tam je stejnej problém s hlavním hercem.