Sousedská hlídka (2012)

Těžký průměr, který míchá mimozemskou invazi s buranskou komedii o obyčejných chlápcích, kteří si hrajou na sousedskou hlídku. Stiller a Vaughn standart, ale Hill přechcal všechny okolo. Bohužel z toho šlo určitě vymačkat daleko více než jen jedny utržený koule.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Nejlepší animovaný muzikál co snad existuje. Celý film by měl schrábnout všechny oscary. Naprosto vystihuje americkou mentalitu! Hrr na Kanaďany!!! Mají prasečí očička a odklapěcí hlavy! Co víc si zaslouží!

Spaced (1999) (seriál)

Ač si vážím Pegga tak tady jsem se snad jako u jediné věci s ním zasekl. Nebavil jsem se první díly a tak jsem to poslal k ledu. Jediné co mě zachranovalo byl Nick Frost v malé roličce.

Spawn (1997)

Bohužel film tolik nevytěžil z výborné předlohy.

Specialista (1994)

Nic moc akčnák. Spíše takový průměr s naprosto nefunkční dvojicí Sly - Sharon!

Speed Racer (2008)

Celý film je jako Las Vegas. Plno barev, neonů , lidí , ale je to celé uvnitř prázdné. Wachovským se povedlo to co slibovalí. Audiovizuální bomba , kterou jen tak přednima nikdo nenatočil. Ano těch barev , akcí a zavodů je plno a rozhodně stojí za to vidět to (lidem s epilepsii bych moc nedoporucil). Anime styl skládaní obrazu byl ponechán a líbí se mi. Jenže když zabalíte lejno do krásného a barevného obalu tak je to porad lejno. Myslím tím příběh. Bez závodu je tu jen nudná vata , která je chvílema trapnější než poslední filmy Uwe Bolla. Ta opice nebo ten malý kluk. Brrr... Film postrádá silnou hereckou energii , nekoho kdo vnese do takové papundeklové topornosti charisma anebo kouzlo. Jediný komu se to povedlo byl Fox. Ostatní se jen pitvoří a Hirsch je tak nesympatický a NENEUVERITELNEJ asi jako kdyby Schwarzenegger hrál Romea. Dokonce i Ricci se stane doslova šedou myškou (ten jeji učes je děsný).Možná ten film musí vidět někdo pod nějakou speciální látkou (Wachovský podezrívám se silné zavislosti na čichání lepidla na papír)?! Možné to i je. Veškeré závody jsou totiž mírně chaotické a pokud na chvilku ztratíte přehled tak i příjdete o veškerou zábavu. Hezký se na to kouká , ale jediné co si z filmu odnesu je , že tam jezdili , skákali a lítali auta. Ono nebýt te vizuální stránky filmu tak je to podpruměr. Pro mě filmem roku bude Temný rytíř.

Spice World (1997)

Celý je to jen 93minut dlouhý videoklip s tehdy populárními holkami.

Spider-Man 3 (2007)

Škoda té vaty okolo! Vystříhat nutné a až profesorské scény s tetičkou Mary a ukrátit ten rozpor s M.J. tak tu máme výborný třetí díl komiksové série! Sice Raimi nám chtěl dokázat , ze Peter/Spiderman je jen člověk s problémy jako každý. Jen není nutné na hodinu roztahat citové výlevy a "vatu". Celé to totiž odtahuje od příbehu a tématu. Tento film doporučuji skouknout až tak po hodině celého filmu. O nic nepříjdete. V druhé půlce je totiž vše co daný film sliboval. Souboj s novým/y nepříteli , rozpor s M.J. a dokončení souboje Harry vs. Peter. Neříkám to rád , ale celý film zastínil Sandman ve vyborném podání Thomase Hadena Churcha. Až si snad říkam zda toto není film Sandman , kde se mihne někdo jako Spiderman a další. Spiderman je celkově v pozadí , protože tenhle celý film by se dal nazvat jako Peter Parker: Pohled do duše mladíka. Ano , přetočte film o hodinu tam se to rozjede. Parker ztrací nejen M.J. , ale i kontrolu nad sebou a díky symbiontu přišla ta temná stranka Parkera. To je pokoukáníčko Parker v černém jako sebevědomý hajzlík :-). Do toho Sandmen , který je opravdu povedeně udělaný a oněch 300 milionů je tu sakra vidět! Přeci jen vidím největšího rivala v Harrym Osbournovi , však taky má dvě bitky , kdy ta druhá je rozhodně povedená a plná nenávisti. Venom je tam kratší čas což je škoda , protože poté co Peter odloží své zlé já pryč , tak on zde plní roli ZLA. Z komiksu jsem měl nejradši jeho a pak jeho potomka Carnageho , protože byly tak neskonale brutální a zlý a neměli žadné svědomí , což narozdíl od ostatních protivníku jsme vždy měli důkaz , že každý má v sobě dobro.Závěrečná bitka je opravdu impozantní , epická a výborně odvedená. Doufám , že v dalším díle o kterém se už najisto mluví bude více než 2 protivníci , případně se vratí Sandman , protože jak Spiderman 3 dokazuje , tak více protivníku dává větší šťávu. Jen , aby tam Raimi nestudoval zase něčí duši nebo nám neukazoval hodinu jak se Parker bojí svatby atd. Protože todle je prostě komiks o Spidermanovi a né ubulená limonáda.

Spider-Plant Man (2005) (TV film)

Třes se Marvele je tu totiž komixový film co strčí některé tvé komixové adaptace do přihrádky BatClia. Spiderplant je dokonce tak skvělá komedie, že kdyby podle tohoto vznikl celovečerák, strčí hravě levou zadní veškeré parodie dnešní doby.

Spiknutí (1997)

Mad Gibson a jeho paranoa - krásná Roberts - a snad jediný EVIL Stewart! Paradní thriller, kdy si budete myslet jak vás sledují i na záchodě!