Spláchnutej (2006)

Jeden z lepších animáků ve stylu animace Wallace s Gromite. Chvílema moc dětinské, ale i tak dobrá rodinná zábava. Slimáci byli už pak dost otravní.

Splice (2009)

Brody poslední dobou leze do opravdu podivných filmů. Tady se vytvoří mix kočky a kdovíčeho s člověkem a celou dobu se jen čeká až (spoiler) se to stejně zabije. Jo a mezitím (spoiler č.2) si s tím Brody zasouloží. Tohle byla až moc dlouhá epizoda Krajních mezí.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Jak byl ujetý film tak je ujetý seriál. Jenže film je podle seriálu. Yeah!

Správci osudu (2011)

Běhající Mat Damon, na kterého nabalili hubený scénář. Samotná myšlenka filmu je zajímavá. Existence či postavy sledují osudy lidstva. Pokud někdo sejde z jejich vytýčené cesty, bude navedený zpět. Film však není příběhem o těchto správcích. Celé je to klasické romantické téma o hledání osudové lásky. Tím se film, kde první půlka začla dýchat, pak její druhá (akčnější) lapá po dechu těžce (paradoxně), nestane nijak originálním a ani překvapivým.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Tady se jen ždíme dolarový pytlík. Není to zábavné a dokonce ani Sly to nezachraní.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Předně je to prozatím nejslabší film dua Pegg-Frost. Každopádně je to opět zábava! Sympatické duo (neteplých) nerdích kamarádů na cestě za UFO místy narazí na skutečného UFOna...Tento UFON je pak to nejvíce vtipné a nahé stvoření co kdy vstoupilo na naši planetu. Film si hodně užijí fanoušci sci-fi, protože se zde objevují citace a i menší parodie. Cameo Sigourney Weaber potěšilo stejně jako country verze Cantina Band.

Srdce a duše (1993)

Všechny 3 hvězdy jdou na účet Roberta Downeyho Jr. Ten s předvtělováním duchů udělal superpředstavení. Jinak je film klasický v duchařském ranku "rodinných" komedii. 4 duchové né jak píše Jenda doprovází celý život Roberta. Musím jim pomoct splnit poslední přání na Zemi, aby mohli jít do nebe. Jednorázová záležitost!

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

No opravdu je to jako z jiné planety. Nad něčím se člověk pousměje a nad něčím zakroutí hlavou. Hlavě Menzel mi v tomto filmu vůbec neseděl.