Blbec k večeři (1998)

vyborna komedia, ktora mi sprijemnila pred niekolkymi rokmi vecer na intraku.. skvele dialogy, vtip, nadsazka.. super.

Ženy pro měny (2004)

vzdy sa mi hnusili umele prsia, nic sa nevyrovna prirodnym kuskom rozneho tvaru a velkosti :).. tento dokument ma v tomto nazore len a len utvrdil.. cely priebeh je nechutny a hlavne zbytocny.

Modré z nebe (1997)

tento film som mal zapnuty na stvcke pred spanim a veru sa mi pri nom celkom slusne zaspavalo, az kym slavka halcakova neodhalila svoje dokonale poprsie :).. som z nej fakt na makko.

SOS (2004) (pořad)

aj ked to nie je uplne zle, az tak mi to nereze.. som maximalne presyteny tychto veci z cias nogu, skrucaneho, piska atd.. ale inak, ked je doma nuda pri SOS v pohode vydrzim.

Byl jsem při tom (1979)

uzasny film. smutny, vesely, inteligentny, citlivy. peter sellers predvadza absolutne bezchybny vykon hodny desiatich oscarov. tomuto hovorim plnohodnotny filmovy zazitok.

Devátá brána (1999)

v drvivej vacsine pripadov plati, ze tam kde hra charizmaticky johnny depp bude to smrdiet uspechom. to iste sa da s urcitostou povedat aj v pripade romana polanskeho. zaujimalo ma ako to dopadne, ked sa tato dvojka da dokopy. pribeh nie je nicim originalny, ale prave deppove herecke schopnosti a polanskeho rezia drzia vsetko v pokojnych vodach. nakoniec musim povedat, ze mi nevadila ani dlha stopaz a ani zaver kde uz vsetkym dochadza dych. slusnych 7/10.

Susedia (2006) (seriál)

marcina som neznasal, ale vcera ma pobavil na udelovani cien slavik 2007 :). styri hviezdy vsak davam dole hlavne za absolutne nesympatickeho krausa, ktoreho mam chut zaskrtit. trapny humor, prehravanie na kazdom centimetri..nuda, shit.. za zmienku stoji asi len vystrih viki rakovej. viac sa bavim pri teleshopingu.

Zbouchnutá (2007)

jasne, toto bola istotka. je az neuveritelne ako ma moze niekto presvedcit jedinym filmom. judd apatow to dokazal 40 rocnym panicom na 100%. nabuchana je skutocne kvalitna inteligentna komedia v ktorej pocas celych 130 minut funguje humor na maximum a pritom sa vyhyba akejkolvek trapnosti a klise. ma to stavu, myslienku, atmosferu. bavil som sa vyborne. judd, tesim sa co namiesas nabuduce.

Svědek (1985)

harrison ford nie je extra dobry herec, ale tento zaner je pre neho ako stvoreny. aj preto ho mam tak rad. na druhej strane kelly mcgillis vsadila na svoju sexi nevinnost a charizmaticky sarm a ako bonbonik odhalila svoje poprsie :), parada. svedok je vyborny svizny thriller, kde sa prakticky od prvej polhodiny az do koncovej skvelej pasaze, ked trojica zaporakov vychadza s brokovnicami von z auta a kraca dole cestou nic akcne nedeje. to vsak vobec neprekaza, prave naopak, divak dostane sancu spoznat charaktery hlavnych postav. v osemdesiatych rokoch vzniklo vela dobrych kuskov a medzi nimi aj weirov witness.