bakda

bakda

<< předchozí 1 2 3
    • 24.6.2013  18:35

Lepší než stmívání horší než... nevim k čemu to přitovnat... Prostě mohlo to být lepší ale i daleko horší nějaké pasáže mě nudily a nějaké zas bavily. A ovšem Jeremy Irons tomu také dodal jednu hvězdu.

• 3.6.2013  14:51
    Všemocný Thor (TV film) (2011)

Totalně příšernej film bez špetky humoru či pořádný akce nebo jen třeba zábavy... Herecký výkony který bych i já zahrál daleko líp a to i kdybych hrál všechny postavy do toho to režíroval a dělal kameramana a zvukaře.

• 30.5.2013  15:52

Tohle je pro mě Béčko s velkým B! Tohle by nikdy nemohlo bejt slavnej film, ale tenhle film to ví a taky se nechová nijak nablištěně a je to klascký šílený béčko z 80tejch let a já si ho vždycky rád pustím.

• 3.3.2013  14:52

Mám rád takovéhle horory na jedno zkouknutí a zasmání se. Musím říct že na filmu se mi líbilo především prostředí a... no to je asi vše jen to prostředí :D Mám sice rád mutanty ale komparzista s gumovou maskou z výprodeje není mutant :D

• 28.11.2012  22:31

Skvělý dokument o UŽASNEM rockerovi Mistru LEMMYM KILMISTROVI, jestli v životě toho zažiju jen z 15% to co on tak budu žít na plno.

• 11.11.2012  23:26

Já sem četl i předlohu a je to prostě filmek na zasmání a vubec o tom nepřemýšlet... Nechapu proč to je 170 nejhorší film když jsou daleko daleko horší filmy

• 7.8.2012  18:26

Mám rád sci-fi a fantasy všeho druhu ale tohle mi řpišlo jako šíleně umělá a trapná a ktomu všemu tupá kravina... Je to jen o tom že tehdejší sex idol tma běhá ve slipech a plášti ukauje své svaly, a máchá šíleně umělym mečem velikosti švédska.

• 20.7.2012  20:54

Tak to jsem nečekal! Nečekal jsem že to bude takováhle bomba!

• 7.7.2012  22:44
    Far Cry (2008)

Tak jako bylo mi jasné že to nebude moc jako předloha ale tohle bylo uplně o něčem jiném... Občas tupé dialgy ale Til se mi líbil i když ženská hlavní postava byla na výměnu a vystřižení z filmu.

• 24.6.2012  17:53
    Laboratoř smrti (TV film) (2004)

Jelikož mi to tak nějak připomínalo DOOM tak se mi to nezdalo zas tak přišerně hrozný i když ty helikoptery ne začatku mě rozesmály a výkony herců byli naproisto fekální tka dávam 2 za zajimavýho ufona a snahu.

• 24.6.2012  17:46
    Piraňa 3DD (2012)

Jako videofilm by to bylo průměrný ale cpát tohle do kin? To je opravdu blbej nápad dávam dvě ale nebýt Christophera Lloyda pro ktereho mam docela slabost byla by jen jedna...

• 16.6.2012  09:20
    Mlha (2007)

Naplnilo to moje očekávání z knihy takže stímhle filmem jsem spokojen i když tam těch emzáků mohlo být krapet víc , ale co s 26 miliony se moc dobrých triků udělat nedá...

• 16.6.2012  09:16
    To (TV film) (1990)

Stephen King by měl Tommyho Lee Wallace zažalovat a stáhnout z kůže za uplné posr*** jeho knihy. To jsem četl 2x a pokáždé mě bavilo ale tenhle film je umělej a herecký výkony falešný jako mince sto koruny. Jediný dobrý výkon podal Timm Curry za výkon klauna Pennywise ale když jsem slyšel v češtině překlad a to že vůbec přeložili jméno Pennywise sem si sprominutím uchcal...

• 8.6.2012  11:43
    Kronika (2012)

Je to praktický o klukovy co ej skoro superman a pak se zblázní a jen tka se začne motat sfetovanej městem a celý ho chce zničit... Pak se ukaže jeho kamoš druhej superman a chce ho zachranit i s městem.... Tohle je opravdu kravina a nechapu jak to muže mít 70% koukat se na dokument o schnutí barvy je možná lepší než se na to kouknout znova.

• 13.5.2012  22:01
    Avengers (2012)

Akcí a hláškamy nabitý film, u kterého jsem se bál aby nějaký superhrdina nezastínil ty ostatní ale je to skvěle vyvážená a užasná podívaná. Od začátku filmu sjem hltal další sekundu a ani vteřinu jsem se nenudil je to prostě prefektní film svého žánru.

• 16.1.2011  16:41

Opravdu skvělé spojení mistrů filmu Nicholsna a Freemana skvělé dialogy a humor ale také drama. Tenhle film jsem si zamiloval.

• 13.1.2011  14:56
    Zrcadla (2008)

Celkem zajimavý horor ale s celekem předvídatelným dějem , s dobrým obsazením Kiefer Sutherland jbyl rozhodně dobrá volba.

• 20.11.2010  21:39

Mě se tenhle HP moc líbí nechápu názory těch rádobi expertů kterejm se nejde nic jinýho než smát.... Ale lidi v kině svim nechutny ŽRANIM popcornu a srkáním dokážou pěkně nasra...

• 1.10.2010  14:06

Nejen že tam nehraje ta puvodní herečka ale ani ten chlap tam neni stejnej a navíc jak stupidně Xenovskym zpusobem zabije Lilith a ty trapný pokusy o vtipy a o napětí co vladlo v prvnim dile tohle prostě nesahá jedničce ano po kotníky!!

• 27.9.2010  09:51

Simon Pegg se zase předvedl a moc se mu to povedlo tenhle film sem si musel zkouknout rovnou dvakrát za sebou!

• 24.9.2010  17:12

Na tenhle film se mužu koukat po miliontý a nikdy mě neomrzí je to jeden z mích nejoblíbenějších Sci-fi filmů.

• 23.9.2010  20:22
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Nevim proč ale čim víc se na to koukam tak tim víc se mi David Copperfield líbí víc.

• 28.8.2010  00:16
    Ghost Rider (2007)

No neni to zas tak hrozný mě osobně se to docela líbí a ta motorka uaa to bych si nechal líbit , a Peter Fonda jako mefistofeles je dobrej a to docela dost dobrej.

• 24.8.2010  22:12
    Herkules 3D (2009)

Neeee můj bože moje oči!!! Asi takhle sem reagoval po shlédnutí jediný co tam bylo poživatelný je muj oblíbenec Hulk Hogan ale ani ten nestačil na hvězdičku.

• 24.8.2010  21:51

Tohle je rozhodně moc povedenej film a podle mne je v tomhle žánru nejlepší.

• 24.8.2010  21:49
    Agora (2009)

Na tenhle film je dobré mít naládu si ho skouknout ale mě to nějak moc neoslnilo ale rozhodně to neni špatný.

• 24.8.2010  21:47
    Salt (2010)

Je to takoví spojení Bourna , Mission Imposible a trochu Bonda ale neni to špatný.

• 23.8.2010  22:15
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tak je to další českej televizní serial ve stylu kdo s kym , kdo koho , kdo co neboli někoho to baví někoho ne a někdo je na to elergickej.

• 23.8.2010  20:40

Tohle je prostě pecka Stallone hraje na 100% Li 95% Lundgren 110% Couture 100% Staham 99% a Crew? ten je prostě absolutně nejlepší ty jeho hlášky a pohybi prostě luxusní. když sem na to šel myslel jsem si že to bude přeplácaná mega hvězdama naplněná blbost ale NE je to prostě mega film rozhodně lepší než všechny akčňáky a všechno ale v porovnání třeba s Avatarem to je lepší tohle bych mohl vidět třeba 20x ale Avatar stačí jednou.

• 22.8.2010  13:19

Tohle je snad nejlepší díl blaeda je to daleko lepší než jednička což byla kravina s efekty k smíchu a námětem k pláči dvojka byla nic moc ale tohle je mnohem lepší než oboje dohromady a je to i snějakym jaksi podkladem i když přehnanym , v jedničce byl nějakej dežot božskej a tady je dracula stvárněnej Purcellem a konečně drakula nevypadá jako nekrofilní pedofil.

<< předchozí 1 2 3