Soumrak mrtvých (2004)

Moc povedená komedie občas jsem nemohl smíchem popadnout dech dobře sehraná trojice Simon Pegg , Nick Frost a Bill Nighy jako v Jednotka příliš rychlého nasazení. A proto mně nezajímá jaká tam byla použitá angličtina nebo kolik to vydělalo nebo prodělalo jako vás ale prostě komedie jak má být.

Bouře století (1999) (seriál)

Je to velice povedený neřekl bych přímo horor ale thriller většina herců podala dobrý výkon jako Colm Feore ten podal opravdu skvělý výkon jak se do postavy Linogeho vžil jak to sám okomentoval v dokumentu o filmu. Je pravda že o proti knižní předloze je toto procházka ružovím sadem , a to hlavně v Linogeho řádění hodně ubraly což mne trochu zklamalo ale stejně dávám plný počet.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Podle mne velice povedený seriál první seriál nebyl také špatný ale tohle je daleko lepší silný příběh , dobré efekty a skvělé obsazení.

Avatar (2009)

Skvělý scénář, výprava, hudba , a herecké výkony a výborná režie a také brilantní příběh není co dodat 5 hvězd.

Toxický mstitel (1984)

Tohle je pro mě Béčko s velkým B! Tohle by nikdy nemohlo bejt slavnej film, ale tenhle film to ví a taky se nechová nijak nablištěně a je to klascký šílený béčko z 80tejch let a já si ho vždycky rád pustím.

Mlha (2007)

Naplnilo to moje očekávání z knihy takže stímhle filmem jsem spokojen i když tam těch emzáků mohlo být krapet víc , ale co s 26 miliony se moc dobrých triků udělat nedá...

Invictus: Neporažený (2009)

Tohle je rozhodně moc povedenej film a podle mne je v tomhle žánru nejlepší.

Saltová (2010)

Je to takoví spojení Bourna , Mission Imposible a trochu Bonda ale neni to špatný.

Blade: Trinity (2004)

Tohle je snad nejlepší díl blaeda je to daleko lepší než jednička což byla kravina s efekty k smíchu a námětem k pláči dvojka byla nic moc ale tohle je mnohem lepší než oboje dohromady a je to i snějakym jaksi podkladem i když přehnanym , v jedničce byl nějakej dežot božskej a tady je dracula stvárněnej Purcellem a konečně drakula nevypadá jako nekrofilní pedofil.