Miluj souseda svého (2014)

"My water is broken!" "Call a plumber!" Klející Bill Murray, těhotná Naomi Watts s ruským přízvukem a halda nekorektních gagů, které neznají žádné tabu - náboženství, prostitutky, Hitlera... prostě cokoli. Připravte se na slzy smíchu, smutku i dojetí a pusťte si dramedii roku 2014.

Nepřítel (2013)

Divný film o ničem s temnou atmosférou a dvojitým Gyllenhaalem.

Rohy (2013)

Lehce nadprůměrný film, který do podprůměru sráží prvoplánové sexuální zpovědi a všechny scény s tagem POMSTA.

Lucy (2014)

Pokud vypnete mozek, pak jde o docela svižný film s dynamickými akčními scénami a SJ. Bohužel film obzvláště v závěru zapnutí mozku cíleně vyžaduje, čímž si tak trochu háže klacky pod nohy.

Elysium (2013)

Špatné obsazení, špatný scénář, nudná zápletka.

Trhliny (2009)

Provařené téma, které drží nad vodou podprůměru ústřední herecká trojice. A kdybyste se u filmu nudili, můžete si aspoň zahrát hru Najdi v záběru chlapa.

Železná srdce (2014)

Fuck the story, rock the tank! Nejsyrovější a nejvěrnější vyobrazení druhé světové, co má filmová paměť pamatuje. PS: Best job I've ever had!

Magický hlas rebelky (2014)

Příjemné vzpomínání, u kterého my chybělo jen více dobových rozhovorů a naopak nadbývala Aneta Langerová. Tři a půl.

Na hraně zítřka (2014)

Film na dva nádechy, na více nebudete mít čas. A mezi nimi vás čeká napínavá scifárna s Cruisem, sexy pózující Emily Blunt a netuctovým příběhem. Škoda jen nedostatečně charismatických emzáků.