• Krátkometrážní

Krycí jméno Krtek (2010)

Mě to přišlo nad míru hloupé. Nepíši o ději, ten byl velmi dobrý, ale o provedení. // 38. LFŠ UH 2012

On - Přenešťastný mužíček (1924)

Směsice všeho, co jsem měla možnost vidět od Lloyda. Vyzkoušel si vše a nakonec to spojil. Geniální. // 38. LFŠ UH 2012

Hra na lásku (2012)

Abbas mne dostal do stavu přemýšlení, jako bych byla součástí filmu. Což se mi stane málokrát. // 38. LFŠ UH 2012

Sindibád (1971)

Já nepopírám technickou stránku filmu. Ale ono to byla vážně dlouhatánská nuda. Dějově mě to zabíjelo. Nakonec jsem usnula. // 38. LFŠ UH 2012

Atomový Ivan (2012) odpad!

Šit letošní filmovky. Faktem zůstává, že hlavní herec je prostě seksy. // 38. LFŠ UH 2012

Michael (2011)

Velmi zajímavý film, který od začátku chtěl jen šokovat. Já chtěla být šokována. Kdybych myslela více racionálně, tak tomu dám odpad!, ale protože jsem hlupačka, tak tomu dám tolik mnoho. // 38. LFŠ UH 2012

Podivuhodná cesta (2011)

Upřímně jsem byla ráda, že se to chlapcům podařilo. // 38. LFŠ UH 2012

Cesta na Měsíc (1902)

Kolorovaná a ke všemu restaurovaná verze mě uchvátila mnohem více, než předtím. Je to prostě geniální. Žasnu nad tím i po 110 letech. Díky za to. // 38. LFŠ UH 2012

Číslo dvě (1975) odpad!

Nebojme se zdůraznit, že to byl prostě šit. Nebojme se jít proti Godardovi. Proč bychom ho měli uctívat, i když sám tvrdil, že tohle nemá nic s "novou vlnou" společného. Nestrkejme hlavu do zadnic a přiznejme, že to bylo fakt o ničem. // 38. LFŠ UH 2012

Je to jen vítr (2012)

Poprvé jsem viděla, jak někdo brečel kvůli filmu. Prvoplánový, ale to jsme všichni čekali. Ba i vyžadovali. Bence (jelikož tady už je Bence) se dostal do vrcholného bodu své kariéry. //38. LFŠ UH 2012