• Krátkometrážní

Opus pro Smrtihlava (1984)

Nic nového, nic starého. To je špatně. // 38. LFŠ UH 2012

Cestovatel (1974)

Člověk se nemohl na hlavní postavu ani urazit. Tomu říkám dobře natočený film, jestliže mě z mých zásad dokáže vyvést bez újmy. // 38. LFŠ UH 2012

Sázka na iluze (1970)

István a jeho hnidpichectví v jednom tématu, který natáčí už mnoho let. To byla taková nuda. Ale taková! Nemám ho ráda. // 38. LFŠ UH 2012

Blacula (1972)

Po 20 minutách jsem hrdinsky utekla ze sálu. Olaf to nezachránil. // 38. LFŠ UH 2012

Všechno co mám rád (1992)

Mě rve srdce, že Šulík tento styl opustil. Je to škoda pro celou slovenskou kinematografii. Mě to mrzí obzvlášť. // 38. LFŠ UH 2012

Polski film (2012)

Všichni onanujeme, nad onanii čtyř herců s Najbrtem. To už jsme opravdu tak klesli. To už opravdu budeme dělat jen absurdity s hovínkem jako třešnička. OPRAVDU? Hvězda za gagy... // 38. LFŠ UH 2012

Otec (1966)

Do 2/3 filmu jsem se neuvěřitelně bavila. Hltala každý záběr, scénu, hudební podkres a vyřknuté slovo. Ale jak známe Istvána, ten to podělá vždy délkou a výsledným utaháním. //38. LFŠ UH 2012

Mléčná dráha (2007)

Člověk se musí ponořit a souhlasit s pochopení méně či více náročného vyprávění. Pak se dostaví ten výsledek. // 38. LFŠ UH 2012

Terč (2011)

Ruský opus, kde chyběl příjezd strýčka Putina na bílém hřebci. Uškodila tomu ta obrovská pompéznost a rádoby americký styl herectví. A ne. Není to Tarkovskij. // 38. LFŠ UH 2012

Dealer (2004)

Ano, je to onanie Benedeka. Ano, jsem do něj zamilovaná. Ano, mě se to líbilo. Upřímně mě to rozsekalo na další necelé dvě hodiny. Přemýšlím o tom dodnes. Ukázal, co viděl. Je to jen na vás, jestli to chcete přijmout nebo ne. Je jen na vás, jak si svět v opojení drog představujete. Obávám se, že takhle dlouze to je. A to je tom to skvělé. I s tou kruhovou jízdou... Točím se doteď. // 38. LFŠ UH 2012