• Krátkometrážní

Příliš mladá noc (2012)

Žasnu a už se těším na další snímek mladého absolventa FAMU. Takhle to má vypadat. // 38. LFŠ UH 2012

Houby (2011)

V pořadí druhý film od Vimukthiho, který jsem shlédla. // 38. LFŠ UH 2012

Cesta do ráje (1921)

Málem jsem umřela, když asi už po šesté Lloyd málem spadl. Dík bohu, že to přežil. // 38. LFŠ UH 2012

On ve strašidelném domě (1920)

Příliš dlouhé, na to, abych udržela svou pozornost.. Nemůžu ubírat brilanci chytání slepic! // 38. LFŠ UH 2012

On si koupil auto (1920)

Absolutně nervy drásající kaskadérské kousky! // 38. LFŠ UH 2012

Houština (2003)

Někde mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Benedek.. pardón Bence si hraje s každou filmovou myslí zvlášť. Vše mělo něco do sebe. Zajisté se na to dívat dá a velmi pěkně. Jen to chce špetku trpělivosti. Pro mne krásná vývojová linka mladičkého filmaře. // 38. LFŠ UH 2012

Opuštěná země (2005)

Pro mne Vimukthi jeden z nejkrásnějších překvapení letošní LFŠ. Jeho filmy jsou pastva pro oči a filmového diváka. Neprávem ho lidé zatracují, jelikož dnes už člověk nemá trpělivost hledat a milovat obrazové orgasmy. Vimukthi za to nemůže, můžete za to sami. Pro mě nádherně ztrávené dvě hodiny, které mě roztříštili na tisíce kousků. // 38. LFŠ UH 2012

Existuje předsmrtný život? (2002)

Člověk by řekl, že je to dobrá reklama na LSD a jiné skvělé látky. Naštěstí to tak prvoplánové není. Naštěstí je to nadprůměrný záznam. Podle mého to není film a je jen hamba, že ho někdo za něj považuje. // 38. LFŠ UH 2012

Sweet Sweetback's Badassss Song (1971)

To byla taková nálož, že jsem z tohoto filmu hrdě odešla si dát chlazené pivko bez černých skvrn. // 38. LFŠ UH 2012

Chuť třešní (1997)

Příjemné zpestření deštivého dne vyprahlým filmem. Abbasova režie je pro mne skvostem bez konce. Bohužel konec jsem tušila už od druhé minuty a to ve mě zanechalo a stupínek menší filmový zážitek. // 38. LFŠ UH 2012