• Krátkometrážní

Zavázané oči (1978)

Nejvíce nepochopitelný snímek, co jsem za posledních pár měsíců viděla. Ztracený čas se Saurou. // 38. LFŠ UH 2012

Kominická štětka (2005)

Forma převyšovala všechen zbytek. Já se nudila. Nenudila bych se, kdyby k tomu podávali lehké drogy. // 38. LFŠ UH 2012

2 $ocky (2011) (seriál) odpad!

Dost špatné i na USA.

Sonja (2006)

Tam je toho nadmíru všeho. Bohužel i se skvělým scénářem neudrželi alespoň originální provedení ze strany technického rozmezí filmu-kamera, střih. Někde na poli zajímavého artového filmu a pubertální sračky. Ale protože se nám svět spojuje, tak mě se spojil příliš. Proto, tak vysoko.

Fantastický pan Lišák (2009)

Jeden z nejkrásnějších filmů, co jsem viděla. Prosté, nádherné, propracované, vtipné a opravdu hvězdně obsazeno. Nemám slov.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Co je tak boží na nejtypičtější americké slátanině? Jsem unavena z toho být kůl a koukat se na tak hloupé seriály. Suits je krásným příkladem, jak jsme všichni příliš sledovali TV Nova.

Purpurová barva (1985)

Kdybych dala odpad, tak jsem asi veřejně zlynčována. Co jsme právě viděla byl jeden z nejhorších dvou a půl hodinových filmových zážitků. Je tam snad úplně všechno špatně. Tak je zbytečné to vypisovat...

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

"Taxi" ... "Dělej" ... "Neřvi po mě".... "Jste první"...."Díky"...."Jsou za námi"..."Předjeďte je!" a blá blá blá.