• Krátkometrážní

Jan Hus (1954)

Někde na pomezí mezi tří a čtyř hvězd. Nezlobte se na mne, ale je to prostě ideologický shit, který dobře natočil náš milovaný Otík. Faktem zůstává, že měl na kameramany opravdu špatnou ruku a nebo si to já domýšlím a nedokážu si to spojit s padesátými léty.

Akvabely (2007)

Célenie Sciama je asi nejvýznamnější queer režisérka, kterou znám. Akvabely jako debut absolutně top. Nemám co vytknout.

Beautiful Thing (1996)

Mnoho uživatelů csfd mne asi nepochopí. Já na to mohu reagovat možná jen tím, že mám menstruaci. Což vše vysvětluje.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad) odpad!

Nejlepší přítel Paroubka ovládá všechny vtipy a znalosti vytažené z konečníku. Amen.

Živě na jedničce (2012) (pořad) odpad!

Nová ČT Vás zabije hned v prvních 10 minutách. Vítejte v pekle!

Hraběnky (2007) (seriál)

Kamera je zlo! Brabec je zlo! Ale pořád lepší než všechny ty seriálové slátaniny...

Signál (2012) odpad!

Absolutní výtěr z řitního otvoru. Co může být špatně, můžeme přeci udělat ještě hůř. Co nepochopíme, nevadí, jedeme dál, budete mít ještě více, co nechápat. A nakonec to zatřeme obrovskou směsicí nepochopitelných záběrů, aneb je důležité dávat divákovi podměty, které nebudeme rozvíjet, na co, že?? Všichni byste měli mít dostatečnou fantazii na anální sex a prosím k tomu šeptání o fyzice, to mě totiž vždy dokonale zvlhčí. Absolutně top komentáře: Enšpígl, Marigold (nenechte se zmást tak vysokým hodnocením). A nejlepší vlezkoprdelník je samozřejmě... chvilka strpení... Radek99. GRATULUJEME! Doufáme, že chápete, že to není komedie, ale čisté drama. Tak je to smutné.