Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Ja som sa v kine kráľovsky bavil , mohol by som tomu vyčítať nevyužitie hlavného záporaka ( aj keď on tam vlastne je toľko koľko divák potrebuje) alebo trochu menej výrazne finále ale ako celok to funguje skvele a kto chce zájsť na poctivo natočený špionážny film tak nech sa páči , momentálne v kine na nič lepšie nenarazíte.

Ocelová pěst (2011)

Priemerná rodinná záležitosť , s priemerným scenárom plnom otravných žánrových klíše , zlým hudobným výberom ( Eminema fakt nemusím a vôbec celý ten žáner) a kastingovým omylom v podobe toho malého decka ako vystrihnutého zo sveta Narnie . Inak ten film strašne vyšumí z hlavy okamžite po projekcii .

Půlnoc v Paříži (2011)

Od Allena mám najradšej komediálne ladené filmy zo začiatku 70 - rokov (Banány, Všetko čo ste ........ , Láska a smrť , Annie Hall) a tento film my ich veľmi pripomína čo je prvé pozitívum , druhé je obsadenie komediálneho Wilsona do Allenovky , ktorý ma vytrháva zo stereotypu Allenových filmov o tom istom .

Vyměřený čas (2011)

Za nápad , výber hercov a za to ,že sa to nesnaží byť veľké digitálne sci- fi ale naopak ide si to svojou cestou a príjemne sa ten film pozerá . "Time Heist "

Tintinova dobrodružství (2011)

Spielberg zachoval pôvodné náčrtky postáv a farebnosť komiksu , "rýchlosť" komiksu otlačil do filmu , ktorý sa rúti bez odbočiek do finále a vo výsledku Spielberg posúva technické hranice zase o krok vpred. Je ťažké si predstaviť lepší blokbaster pre tento rok .

1492: Dobytí ráje (1992)

Scott má fantastický cit pre detaily , obraz , zvuk a výber hercov ale rozprávač je to mizerný a u takejto látky je to škoda.

Správci osudu (2011)

Bez atmosféry , bez nejakého nápadu , radšej si zoženiem tu poviedku od Dicka ktorá pravdepodobne nebude taká nudná ako tento film .

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

To čo funguje niekde na divadelných doskách , nemusí fungovať vo filme , no môže ale malo by to mať trošku filmovejšiu podobu , inak herci a dialógy super , dĺžka nevadí len ta statickosť filmu je neznesiteľne ubíjajúca .

Drive (2011)

Drive je vlastne taký novodobý Taxikár , tie hlavné mužské postavy sú si podobné a v podstate aj ich rodinné hodnoty to dokazujú , jeden snažiaci sa poslať mladú prostitútku k rodičom druhý udržať rodinu. Prekvapenie roka 2011 .

Zloděj (1981)

Vtedy pred Heatom , najideálnejšie je pustiť si obidva filmy v jeden deň .