Thor: Ragnarok (2017)

Velmi vtipná jizda uspůsobená i pro nejmladší ! Nicméně to funguje ! Cate je femme fatale jako prase 👌👌👌💪❤️ a jinak vtipné ... jen ten Goldblum mi prišel nedokončený, takže snad ho uvidíme A3IW :) 89%

Marek Ztracený - Léto 95 (2017) (hudební videoklip)

Povedený videoklip. Jsem stejný ročník jako Marek a pomatuju si to stejně.... první voláni z budky na erotickou linku :) Felicia atd....... dostat všechny do jednoho klipu je skvělý - big up za Terezu Pergnerovou a Karla Gotta :)

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Vynikající záležitost ! Skvělý Cruise, super výprava, vtip a také hudba. Naprosto výbornej feeling má tento film 90% ! K 9.9.2017 tržby zatim mimo USA $23,271,352 v kinech ve státech bude až za 14 dní Aktualizace tržeb k 3.2.2018 - $134,866,593

Spider-Man: Homecoming (2017)

Vtipné!!! Povedenej film, kde je Spidey fakt funny sympoš :) Neuvěřitelně mě do sedačky zařezala paradoxně neakční scéna kdy se Parker baví s Keatonem v autě před plesem !!!! To byl top jako prase ! Jsem docela nadšen 85%

Mumie (2017)

Mumie s Tomem Cruisem je kvalitně natočená popcornová zábava. Nic víc, nic míň. Snímku bych přál komerční úspěch a už se teším na dalši, kde by měl být po boku Cruise a Crowa například i Javier Bardem a Johnny Depp. Každopádně shrnutí Mumie - misty zábavné putování od pouště po Londýn. Každopádně konec byl rozevlátej a takovej utahanej. Byl jsem v kině na dabingové verzi, kterou měl na starosti Václav Knopp a ten po dlouhé době dal Cruisův dabing Gustavu Bubníkovi. Což vůbec nebylo špatné. Rozpočet filmu 125 mil. $ tržby k 16.6.2017 - $181,273,026 k 19.6.2017 $295,626,710 ! Aktualně k 7.7.2017 tržby celosvětově $376,997,670 a k 17.72017 to je $390,003,260 konečná - na poměrně velký nezajem v kinech v USA pěkné tržby. Finálně z kina k 8.11.2017 $409,104,837

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Marně přemýšlím co tam bylo zajímavý kromě Toni Collette - která vypadala jak Kim Basinger v nejlepších letech. 50 % nuda proti které je i nová verze Bod zlomu super film.

Věra 68 (2012)

Dojemný příběh jedné z nejdůležitějsich postav naší novodobé historie ! Na paní Čáslavskou budu vždy s největší úctou vzpomínat. Bylo mě ctí s ní díky své práci mluvit.