Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Nesnáším pořady tohoto typu i seperstar a pod. Koukat se na Mareše a upištěný Nány to fakt nemusim.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

O videa tady ani nejde, ale jak se chovají ty dva, to je příšerný, vůbec nechápu jak tohle můžou vůbec pouštět. Na tohle se nemůže dívat žádný rozumný člověk. Odpad

Číslo 9 (2009)

Při sledování tohoto filmu se mi líbily pouze dvě věci, a to ty panáčci a stroje zakomponované do prostředí zbědované země. Možná by to nebylo zase tak špatné kdyby se film opřel o pořádný scénář.

Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)

Tohle divadlo jsem viděl na ČT 2 ze záznamu Dejvického divadla, hraný film jsem neviděl. A musím říct že Ivan Trojan a Miroslav Krobot byli fakt parádní. Hodně slušnej příběh a herecké výkony na jedničku. Jelikož mám rád divadlo nezbývá mi než hodnotit 95%

Rychlá rota (1989) (seriál)

Jako malej kluk jsem na to koukal a nemohl se dočkaz dalsího dílu, úžasny seriál pro děti na který jistě můžou koukat i dospelí.

Mladí a neklidní (1973) (seriál)

Už ani nevím kdy to dávaly a kolik mi bylo let, ale pamatuji že se mi to líbilo.

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Sice jsem všechny díly neviděl, myslím že pouze tři pořady, ale i to mi stačilo na to abych mohl říci ze více to sledovat nebudu. Trapné příběhy, žádný humor prostě bída.

Monstrum (2008)

Priběh party mladých lidí kteří se loučí se svým kamarádem co odjíždí pracovně do Japonska. Jeden z mladíků chodí po párty a natáčí lidi ktéři nechávají vzkazy s rozloučením, ale jen do té doby než se ve městě objeví MONSTRUM. Mladík stale drží kameru a natačí vše co se kolem děje. Když se parta 5 lidí rozhodne zachránit jednu dívku která je zraněná ve svém bytě daleko od nich začíná strastiplná cesta apokalyptickým New Yorkem a monstrem v zádech který jak se zdá je pořád někde nablízku. Film se mi velice líbil ( Brooklynský most, metro, socha svobody ) nehlede na to ze takové filmy mám rád. Bylo pár scén kterým jsem sice nevěřil, ale ono Monstrum me dostalo takže jasných 5 *