Azumi (2003)

Od prvních minut se mi to líbilo, škoda jen, že to nebylo delší. :) Poměrně jednoduchou dějovou linii obohacují zajímavé sekvence s mírným zřetelem na odlišnost charakterových postav. Je pravdou, že těch postav stále více ubývá, ale o to radši přijmem jejich výměnu za další - zajímavější kusy. Příjemným barvitým příběhem provádí neobyčejně sexy samurajka Azumi a její nemoudrý mistr, který si tak snadnou smrt nezasloužil, ...že by na něj karma neplatila?

Žízeň (2009)

Upírská filmová tématika dokáže být málokdy zajímavá. Tady se to vskutko dařilo celkem nenásilně, ale vyvinutím většího násilí na režiséra, nebylo s tím tolik šetřeno. První polovina filmu je tak neskutečně utahaná (**), že druhá vypadá jak uměle na tu první naroubovaná (****). Pro tentokrát lepší "tři..."

Jack Rozparovač (1988) (TV film)

Sherlockovský Londýn předminulého století, kde si díky inspektoru Abberlinovi (M.Caine) a Sgt. Godleymu (L.Collins, ani jsem nepoznal, že to byl někdejší profesionál z CI-5 :)) nevšimnete, že se tam sám slavný Sherlock Holmes ani neobjeví. Přesto je to stejně silný příběh, jakoby byl jeho autorem také sir A.C.Doyle (ale dosud se nepotvrdilo, že by to byl další z jeho mistrovských fakeů matoucích obec vědeckou).

Sanatorium (2004)

Tak tohle jsem vážně nepochopil. Vůbec nevím o co tam šlo. Strašidelnou atmosféru to nemělo, ale přesto se divák nenudí, protože po obrazové stránce se tomu téměř moc vytýkat nedá. Scénáristy (pokud to nějaké mělo) utopit jak koťata!

Roboválka (1988)

Moje nostalgie z mladých let v německém přezdění aka ROBOMAN. Velice věrná kopie prvního PREDÁTORa.

Nesmrtelné zlo (2003) (TV film)

Neuvěřitelně hloupé, prostě zlo!

Agent v sukni (2000)

Taková rychlokvašená průměrná komedie.

Kancl (2005) (seriál) odpad!

Jelikož se v komentářích nerad rozplývám o debilech, tak se i zde vyvaruju komentářů.

Maximální teror (2003) (TV film)

Poměrně slabá snaha o katastrofický film s prostřihy jako z počítačové hry.

Strážci - Watchmen (2009)

Noir příběh o syndromu vyhoření, starých přátelích a o tom, jak se neustále svět mění nehledě na to, jaké o něm máme představy nebo vzpomínky.