Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! (2009) (TV film)

Nejhorší dokument o šlechtických rodech, který jsem viděl. Nemělo to žádný koncept, kamera nijak neupoutala, děj většinu filmu nudil... a přitom už bylo v Čechách několik dokumentů o současné šlechtě mnohem líp natočeno. ...námět, scénář a režie: B. Rychlík

Rituál (2006)

Lepší to být mohlo, ale také to mohlo být tak špatné jak hodnocení na čsfd. :)

Žízeň (1979)

No to teda bylo..., za svoji shovívavost bych jednu hvězdičku zasloužil já!

Městský lovec (1993)

Nominace na nejtrapnější komedii... málo kdy se stydím za tvůrce filmu, ale tady to jinak ani nejde.

Maniac Cop (2008)

Poněkud dřevnaté jak přezrálá kedlubna. Asi ještě není čas na remake.

Maniak (1980)

Trochu nuda, ...ale čím asi tak může sériový vrah překvapit? Snad jen filmovým zpracováním. A to zrovna není tenhle případ.

Zavražděné děti (2006)

V tomto filmu bylo největším problémem především selhání lidského faktoru. Kameraman měl dojem, že jen stačí nasadit barevný filtr a tím veškeré jeho angažmá na filmu končí, čímž nás už od začátku přesvědčuje, že by to v ideálním případě neměla být jediná kameramanova starost. Právě kameraman mohl v tomto případě celý film i přes dílčí nedostatky zachránit, že bych si dokázal představit i 4****. Bohužel to se nestalo a nehledě na křečovitě toporné výkony jednotlivých aktérů, kteří sloužili jen k narušování sevřené atmosféry opuštěného sanatoria, se na režisérově židli usadil nezkušený J.K.Jones v jehož silách by ani nebylo svůj počin nějak více vytáhnout.Čímž také zajímavý, byť nijak extra originální, horrorový motiv stáhnul pod hladinu na níž nemůžeme čekat odraz více jak dvou hvězd....

xXx (2002)

Viděl jsem to 2x a i přes množství velkolepých akčních scén, hezké holky a vhodného hlavního hrdinu mě to vždy nudilo, bohužel. Jestli to měla být křečovitá snaha o kopii Jámese Bonda, tak se ani nedivím, že v dalším díle Vin Diesel nechtěl hrát.

Zlodějíčkové (2007)

Celou dobu jsem měl dojem, že se dívám na československý televizní film z osmdesátých let za kterým stojí Česká televize. Holt, chudší evropské a postkomunistické státy mají alespoň ten minimalismus podobný.

Duch boje (2008)

JeeJa Yanin je skvělá, i když je cítit všudepřítomné filmové Pinkaewovo zpracování. Jediným, za to velice silným, handicapem filmu je naprosto chaotický a špatně zpracovaný začátek, jakožto i všechno mimo akční bojové scény.