• Thriller

Arabela (1980) (seriál)

Skvělý pohádkový seriál plný pohádkových postav, kterým se osud zamotá do říše lidí. Super seriál pro děti i dospělé.

Anatomie 2 (2003)

Ani jsem nečekala nic velkolepého. Nudný, německý horror, plný brutality a nesympatických herců. Ani příběh se nepovedl. Můžu doporučit film Patologie ta má myslím podobný příběh.

Anastázie (1997)

Krásná animovaná pohádka o dívce, která zjistí, že je rincezna. Příběh je moc krásný a ta animace. Ještě krásnější.

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Určitě o hodně lepší než Anakonda s Jennifer Lopez. Je zde víc zabíjení a herci jsou více sympatičtí. I příběh se mi zdá více zábavný.

Anakonda (1997)

Dobrý, spíš thriller než horror, s jennifer Lopez v hlavní roli. Dobrý byly hlavně triky s tou anakondou, jak jedla lidi. Nejlepší bylo, jak toho chlápka na konci vyzvrátila ven. Nechutný. Jinak v tomhle filmu je nejlepší příroda.

Americké psycho (2000)

Americké psycho" se může zdát jako nezajímavý film. Nenechte se ale zmýlit. Na začátku se představí sexy Patrick Bateman (Christian Bale - "Batman"), který by rozhodně stál za hřích(y).Nejdříve Vám něco řekne o svém životním stylu, o své krásné a dokonalé pleti a pak si vyjde s walkmanen v uších do své každodenní a nepříliš zajímavé práce. To je pouze začátek hrůzy. Pak si sedne do baru s přáteli a v hlavě se mu začnou promítat strašné věci, zvlášť když kolegové mají hezčí kartičku, než on. Pořád nuda? Pak konečně přijde vražda, která je opravdu brutální. Sice Patrick pořád kecá a kecá (ale jemu se dá odpustit vše ). Pustí hudbu (úžasně tancuje ). Vražda je rychlá. Jedna rána do hlavy sekerou a krev byla všude (i na Patrikově hezké tváři ) Pak následuje pár dalších vražd a poslední s motorovou pilou je nejlepší. Nejen proto, že miluju motorovou pilou, ale také proto, že Patrick ukáže své přednosti. "Americké psycho" je na velice vysoké úrovni. Má kvalitní herce. Příběh svou zvrhlostí a sexualitou zaujme a hlavní hrdina Patrick přitáhne svým sex - apealem mnoho divaček i diváků. V jedné scéně, kdy Patrick jde zabít svého kolegu je vtipná. Sáhne mu na krk a kolega se poté otočí a začne mu líbat ruce. Patrick si poté jde své ruce umýt i v rukavici "Americké psycho" rozhodně nezklame Vaše očekávání a i když má pomalý rozjezd, počkejte, protože to opravdu stojí za to!

Amadeus (1984)

Opravdu úžasný film Miloše Formana. Bez té NÁDHERNÉ hudby by to ani snad nebylo ono. Také jsem málem smíchy umřela z Amadeusova smíchu. Fakt síla!

Alibaba: Nová dobrodružství (1996)

Na Itálii celkem zdařilá pohádka plná zábavy a dobrodrdužství hlavně s nemotornými loupežňíky. Moc doporučuju.

Alenka v říši divů (1988)

Tato pohádka mě zklamala a vlastně ani nepřekvapila. Věděla jsem, že to bude jen hloupá kopírka původního animovaného filmu od Disneyho. Jediné, co se mi líbilo byla animace. Doporučuju zkouknout původní. Není nad Disneyho pohádky.

Akta X (1993) (seriál)

Moc povedený seriál. Nechybí zde plno napětí, akce, dobrodružství. Nejvíc mě zaujal David Duchovny v hlavní roli. Některé díly byly opravdu strašidelné.