• Thriller

Miluji tě k sežrání (2001)

Příběh o ničem.Aspoň 20 minut se tam vůbec nemluví, takže jako fakt velká nuda.Pak tam ženská málem sní chlapa, takže jako nuda a hnus!

Metro (2004)

"Metro" není špatný film, jen sází na temnou atmosféru v podobě temných tunelů, opuštěného metra a ještě něčeho. Nebo spíš někoho? Neříkám, že je to špatný nápad, ale tady to zkrátka nefungovalo. Každopádně ani ten někdo na atmosféře nepřidal. Postav je zde málo a nezachránila to ani hlavní hrdinka Kate (Franka Potente - "Lola běží o život" ), která si musela pokecat jen s bezdomovci a chlapíkem, co ji malém znásilnil. Hudba chvilkama vyděsí, ale jen v případě nouze. Režisér "Metra" Christopher Smith režíroval například zábavnou vyvražďovačku "Izolace" a k "Metru" si dokonce napsal i scénář. Ten se ale moc nepovedl. Problém je v první části filmu, kdy se nám ukazuje příjemná, společenská Kate, která zamíří na "Metro". Vše okolo působí dobře, ale bohužel bez špetky atmosféry. Pak je tu část druhá, kdy se probudí a okolo ní nikdo není. Všichni lidé zmizeli. Okolí působí tak trochu depresivně a krysy běhající téměř všude to ještě zhoršují. "Metro" si dalo záležet na temných koutech podzemky s monstrem číhající kdekoliv, ale bohužel to na mě velký dojem neudělalo, protože se to dalo předvídat, kdy zaútočí. Čekala jsem, jestli se v "Metru" něco zlepší a dočkala jsem se. Asi v polovině filmu se nám monstrum odkrývá a divák ho konečně vidí v celé jeho kráse. Jakmile si monstrum začne hrát na chirurga, všude stříká krev a divák si začne užívat béčkový odpočinkový slasher. Jen škoda, že z minulosti toho monstra divák téměř nic nevykoumá, protože to není zkrátka vysvětleno. Prequel by se pro to celkem hodil. Pouze věci kolem naznačují, o co by se asi tak mohlo jednat. V tomto případě "Metro" opět klesá, ale vylepší to závěrem, kdy monstrum promluví a dokonce se dozvíme jeho jméno. Poté je mu uťata hlava opravdu zábavným způsobem. "Metro" je průměrný film, který chvilkama pokulhává a to úplně zbytečně, protože nedostatky, které má mu mohly být ušetřeny a dopadlo by to mnohem lépe ;-)

Larva (2005) (TV film)

Baví mě to do chvíle kdy se ta larva zvětšuje a je vidět, že je počítačová.Jinak fakt brutální.Hlavně jak mu vyletí z břicha.

Krvavý les (1982) odpad!

Tohle nemá nic společnýho se záhadou Blair Witch jak tvrděj na obalu dvd, protože tohle je o kanibalovi, který vypráví příběh lidem, který zavítali do jeho lesa. Fakt dost nudný. Obraz nic moc a taky špatný dabing. Vražd tam taky mohlo být víc. Už ani nevím, jak to skončilo, protože jsem usnula, takže to dokazuje, že je to fakt o ničem.

Kletba Halloweenu (1995)

Že by parodie na halloween? Mně to tak připadalo. Vrah s dýní-parodie na Jasona? Jestli si někdo myslel, že to bude vypadat srandově tak se spletl. Kosa jako zbraň? Hmm... to asi večer až všechny jeho oběti budou spát tak si poseká trávu :) co? Prostě NUDA!!!!

Katakomby (2007)

Strašidelný horor už proto,že si tam parta mladých lidí vypráví přiběh o zabijákovi a když navíc zabiják opravdu ožije je to mnohem strašidelnější.Každou minutu v tomto filmu jsem se bála a zavírala oči a při mý smůle jsem je vždycky otevřela když se tam objevil ON!Konec mě celkem překvapil.

Kanibalové (1980) odpad!

Tenhle film je jen ztráta času.Plno zbytečných drastických scén a navíc to nemá hlavu ani patu.Prostě vopruz.Na konci se dalo předpokládat,že nikdo nepřežije.Tohle doporučuju jen silným žaludkům,protože je to opravdu DRASTICKÉ!!!!

Jezero hrůzy (1996)

"Jezero hrůzy" nemá s horrorem příliš nic společného. Je to směs nekvalitního příběhu a tvůrci do něho nedali nic logického. Zkrátka nic, co by divák pochopil a nemusel si to pouštět několikrát, aby to konečně pochopil. Je fakt ale, že na začátku "Jezero hrůzy" zaujme. Máme tu pomateného vraha, který zavraždí ženu. Krev se tu objeví. Pak jdeme do současnosti a parta teenagerů si vyjede na víkend k jezeru. No a pak film začíná jít pomalu do háje Stále se tam mluvilo o duchu v jezeře, který zabíjí lidi i zvířata, ale ouvej! Do konce "Jezera hrůzy" se Vám ukáže jen bílá mlha, která z jezera vylézá za zvuku bubnů. Tak kde je ten duch? Že by to byl ten indián, co jen otravoval postavám život a byl k smíchu a večer si vždycky udělal táborák? Kdo ví. Nic z toho není vysvětleno. Ani to, jak se zlý duch stal zlým duchem. Minuty "Jezera hrůzy" jsou zhruba v polovině a divák vidí, jak vlk se zelenýma očima jde lesem a zaútočí tam na nebohou dívku. Je asi trochu jasné, že toho vlka "zaklel" ten onen zlý duch, ale divák bohužel neví, jakým způsobem. Každopádně střih je tu mizerný. Divák nevidí útočícího vlka, ale jen oběť. Krev tu sice je, ale tvůrci jí hodně šetřili. Pak je to ještě horší. Dvoum teenagerům se během pobytu u "Jezera hrůzy" začnou měnit charaktery a to tak, že třeba jen koukají doblba, nebo se záhadně zastaví a opět koukají kdoví kam. Na konci filmu se pak vysvětlí, proč a co se jim to vlastně dělo. Celkový dojem z "Jezera hrůzy" není nadprůměrný, ale spíše lehce průměrný, protože svou nelogikou diváka odláká a ten ho začne brát jako humorný film, který ovšem nemá žánr, protože ani horror a ani thriller to rozhodně není.

Hledá se Nemo (2003)

Tenhle film se mi opravdu líbí.Nejenže je to krásná animace,ale taky krásný příběh a zábavný postavičky s vtipnými hláškami.

Grizzly Park (2008)

"Grizzly park" je nekvalitní a ne příliš dobře natočený film. Kamera se všelijak klepe až z toho diváka bolí oči. Příroda je nádherná, dialogy jsou vtipné (bez nich by to nešlo, protože film by jinak moc nepobavil ;-) ), ale jinak "Grizzly park" nenabídne prakticky nic. Postavy problémových teenagerů jsou nudné až to bolí. Svými výstupy předvádí akorát to, jak jsou hloupé a nezodpovědné. Navíc postava toho trestance byla úplně zbytečná. Film si chtěl jenom zahrát na brutalitu a pak překvapit něčím větším... a proč ne třeba medvědem grizzlym? Taky možnost. V tomto případě se to nejevilo příliš úspěšně. Sice les, okolo jen stromy a jinak pusto (klasika ;-) ) a do toho všeho šílený medvěd se smečkou hladových psů? Tohle mě neohromilo, i když zvířata byla opravdu nádherná. Každopádně Tom Skull si hodně uškodil, když si za herce vybral takové exoty! :-D Navíc jejich herecké výkony byly nepřesvědčivé, nezajímavé a slabé. Hudba spojena s okolím mě alespoň trochu uklidňovala, než přišli na scénu zase oni! Doslova mě vytáčely svým chováním. Do toho ještě postava rangera Boba... taky pobavil mamlas jeden :-D, ale jinak to byl borec, že ty teenagery zvládl, ale je fakt, že mu trpělivost nakonec došla (hurá) a to byl ten důvod mého velkého úsměvu :-D "Grizzly park" není špatný film, ale má jeden velký problém. Hraje si spíše se vtipem, což není zas tak špatné (ráda se bavím), ale úplně zapomíná na slovo "horror", což už špatné je, protože se jako horror tvářil, ale přitom odbočil úplně jiným směrem. Takže "Grizzly park" je zábava s nutnou dávkou vtipu, ale přece jenom ta horrorová stránka tam chybí. Sice pár vražd se tam objevilo, ale byly tak špatně natočené, že si jich divák vlastně ani nevšimne. Bohužel. Krutá pravda o "Grizzly parku". Vtipná, ale nehorrorová... :-(