• Thriller

Babe - galantní prasátko (1995)

Nádherný příběh o prasátku, kterého vyhraje farmář. Mezi ostatními zvířaty je oblíben a jedna z fenek ho adoptuje. Je to i smutné, protože tam zemře ovce, ale jinak je to opravdu krásné a zvířata jsou taky krásná

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Zábavný vědomostní pořad, kde soutěžící ukážou své vědomosti, aby se dostali k bohaté výhře. Zábava.

Avatar (2009)

James Cameron je dobrý a talentovaný režisér, ale tento film se mi moc nelíbil. Je moc dlouhý a příběh neni tak zajímavý. Ale animace je moc pěkná.

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

Pěkně natočený film. Moc jsem si užila srandu, když dělaly ty děti té Au pair různé pasti. I na herce se dalo koukat.

Ať žijí duchové! (1977)

Dětský film pro děti, plný zábavných písniček a nezapomenutelných hlášek, které zná snad každé dítě.

Asterix dobývá Ameriku (1994)

Asterix a jeho nejlepší přítel Obelix tentokrát v Americe. Další z bláznivě zábavných dobrodružství vás opět pobaví.

Asterix v Británii (1986)

Asterix a jeho nejlepší přítel Obelix tentokrát v Británii. Obelix se opije a oba budou pátrat po zloději. Zábava jako vždycky.

Asterix a Vikingové (2006)

Zatím nejnovější a asi poslední dobrodružství dvou galských hrdinů. Musím říct, že animace se fakt hodně zlepšila, ale příběh je na stejné úrovni. Bylo zábavné koukat na to, jak Asterix a Obelix hlídaji Zničehonixe. Už z toho názvu jsem věděla, že ty dva zničí, ale bylo to zábavné.

Astérix a velký boj (1989)

Tenhle díl mě moc nebavil. Nevím, čím to bylo ale pro mě to bylo nudné. Opravdu jsem nečekala, že se budu nudit.

Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Opět animovaný příběh s galskými hrdiny Asterixem a jeho nejlepším přítelem Obelixem. Tentokrát se potkají s Césarem a připraví si pro něho opravdové překvapení.