• Thriller

Air Bud - Fotbalista (2001)

Krásný film o pejscich kteří umí hrát fotbal. Zazijete s nimi úžasná dobrodružství . Film nejen pro děti. Velice doporučuju.

Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film)

Sice jsem neviděla předchozí dva díly, ale tento mě docela zaujal příběhem. Vůbec ale hlavní postava. Nějaký špekatý kluk co chrání zvířata. To se nepovedlo.

Sedmý bratříček (1991)

Krásná animovaná pohádka o obyvatelích lesa, který adoptují malého pejska. Nemohla jsem se této pohádky nabažit. Opravdu mě dostala.

7 trpaslíků (2004)

Tato komedie mě opravdu moc překvapila. Na to, že je to německý, mě to opravdu moc pobavio. Vtipný a tak trochu předělaný příběh o Sněhurce byl fakt zábavnej. Herci se mi zdáli dobří, ale bez dabingu bych si je asi neoblíbila.

50x a stále poprvé (2004)

Povedená komedie o dívce, která prožívá každý den stejný a nepamatuje si nic z toho předchozího. Celkem zajímavý příběh.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Celkem zábavná soutěž. Hádat co tam chybí byla zábava a někdy jsem se i trefila. Škoda, že už to nedávaj.

13. znamení (2000)

Řitka video mě opět zklamala svým nabízeným filmem. Špatně natočený plus hrozný herci. Nudný příběh o ničem. Už ve čtvrtině jsem usínala nudou. Nedoporučuju

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Další z úžasných dobrodružství dvou galských hrdinů Asterixe a jeho nejlepšího přítele Obelixe. Jako v předchozích dílech zaujme skvělý příběh, který určitě neni jenom pro dospělé. Animace se oproti předchozím zlepšila

12 opic (1995)

Skvělý sci - fi film. Příběh pro mě nebyl sice moc zábavný, spíš zbytečně zdlouhavý, ale Bratt Pitt v roli blázna za to opravdu stál

102 dalmatinů (2000)

Druhé pokračování skvělé dalmatinské komedie. Opět se setkáváme se zlou Cruellou. Pejsci na ní přichystají spoustu zákeřných pastí u kterých se jistě nasmějete