Údolí stínů (2002)

Až na šílenou propagandu je to slušný film.

The Masseuse (2004)

Jako pornofilm slabé, ale smyslné.

Capote (2005)

Není to špatný film, ale dost zkresluje Capoteho osobnost. Jinak Philip Seymour Hoffman v něm podává výkon minimálně za šest hvězdiček.

Království nebeské (2005)

Pokud od tohoto filmu čekáte akci, tak ho nepochopíte. A raději se nedívejte na Cida (1960 myslím), ten je ještě "nudnější".

Iron Man (2008)

Po druhém shlédnutí upravuji hodnocení na 5*. Jako film to je na 3, 4*, jako komixový film minimálně na oněch 5*.

Mlha (2007)

Ta pátá hvězdička je za závěr, čtrvtá za fanatičku, tři zbylé za provedení, řemeslo a atmosféru.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Debilní scénář, naprosto absurdní pointa, ale když jsem to poprvé v první třídě uviděl....až budu velký, budu záchranářem.

Třetí vlna zločinu (2003)

!!!Spoiler!!! Film trpí nízkým rozpočtem - např. v malé pobočce se dvěma PC se odehrávají milionové obchody apod. A naprosto děravým scénářem, především v závěru je to patrné nejvíc. Profesionálové selhávají a civilisté se chovají jako cvičení zabijáci. Navíc je to hrozně patetické a závěrečná scéna na hřbitově je tak krátká, až je zbytečná a nicneříkající.

Hostel (2005)

Pro mě to byla spíše zvrácená komedie, ale pro člověka, jenž nezná reálie, to může být cool film.