Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977)

Na začátku byla docela zajímavá myšlenka, ale autoři ji neuměli zpracovat, neměli na to schopnosti. Vzali si moc velké sousto.

Okrsek 49 (2004)

Řemeslně pěkné. Ale co měl znamenat ten závěr? Kroky hlavního hrdinu? Mám to chápat tak, že služba vlasti je důležitější než rodina? To je jako filmy z roku 1940, německé. SPOILER Nechápu, co měla jeho žena a děti z toho, že hrdina umřel jako hrdina? Jak jim to nahrají chybějící osobu? Co jim dají ty nabubřelé pocty? Je snad služba jiným důležitější než lidský život, než místo v rodině? Hrdina se jako naprostý magor přihlásil do průzkumného týmu. Doma měl dvě děti. Jestli tohle je vzor, tak je to smutné. SPOILER

Osobní prohlídka (2004) (TV film)

Tohle by měli pouštět na školách. Nejen v USA, ale i v Evropě.

Přeber si to znovu (2002)

To jsme tak jednou šli s kamarády na film Děvčátko....po pěti minutách nám došlo, že De Niro asi v Děvčátku hrát nebude. Ale nelituji, že jsem kdysi tenhle film omylem viděl.

Jak jsem vyhrál válku (1967)

Neskutečný zmatek. Nevím, kdo udělal chybu, ale je to hrozně zmatený film. MP měli spousty absurdních scén, ale nikdy to nepůsobilo zmateně. Tady je velmi podobný humor, ale střihač musel být na drogách a režisér v manické fázi.

Nenávist (2004)

Tenhle film má jistý nedostatek - Sarah Michelle Gellar. Je to velmi pěkná slečna, ale mizerná herečka.

Lovci pokladů (2004)

Super. Podle autorů zednáři všude nechávají své znaky a nosí velmi "nenápadné" prsteny se symbolem jejich spolku. Prostě tajemno po americky.

Hoffman (1970)

Nedoceněný film. Velmi jemný a krásný. S trochu snovým závěrem, který jen doplňuje krásu celého filmu.