AlesKrc1

Aleš Krč

okres Prostějov

LinkedIn: AlesKrc1

• 6.3.2019  17:15

Když Karel chytne raka ... pokud chcete viděl božského Káju jak si ševelí slovensky a asi napoled mrkněte na to a už se k tomu nevracejte

• 6.3.2019  17:10

Film na který se hodí kouknout ,ovšem asi mi tam nejvíc vadí pan Abrhám , příjde mi že jeho herectví se do tohoto snímku nehodí.Takový Jiří Schmitzer v roli úchelného strejdy Ríši je geniální , ten člověk tomu dal vše ...škoda že jeho postava tam není více

• 6.3.2019  16:59

doteď si říkám : Bolku proč ?? Možná nápad dobrej ,ale chybí tomu takovej ten šmrnc a odpich jako v prvním dílu ,možná i uchopení režisérského amatéra Sedláčka tomu pomohlo, že to nedosahuje kvaliti jedničky ani ze čtvrtiny

• 6.3.2019  16:57

U nás na Moravě jasnej kult a legenda.Neznám nikoho kdo by si nepamatoval ani jednu hlášku z tohoto filmu,pokud ale pomineme veškereou legraci a alkoholové opojení ,má snímek i hlubší význam ,který se moc ale nerozvíjel

• 6.3.2019  16:46
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Prasodlak tak to mě dostalo do kolen a málem ze mě šel nedělní oběd spodem :) Nechápu co vše se dá ještě vymyslet

• 6.3.2019  16:42

pohádka o ničem ,ale jediné co za něco stojí je Karel heřmánek , tomu vážně věřím že je černokněžník . On by měl těch zlejch postav dostat více jelikož mu to vážně sedí vzpomeňte na lucifera z pohádky S čerty nejsou žerty

• 6.3.2019  16:37

zbytečný film,zbytečný čas u něj strávený

• 6.3.2019  16:30
    Špindl (2017)

Film kde se řeší kdo si s kým a kdy zaš..ká to je vše. Film o ničem ,nenadchne.Popravdě jsem rád ,že jsem ženě řekl že na to do kina nepůjdu,vyhodit 150 korun můžu i za jiné lepší věci.Vidět onanovat Emila Nádeníčka u německého pornočasáku je fakt pecka a je to stěžejní scéna celéhovelkolepého filmu a možná je i nejlépe natočená :D

• 13.2.2018  08:31

příště mám jasno Blaník na hrad !!!!! Konečně po dlouhé době český film co se poved a dokonce i vulgarita Tondy Blaníka mi nevadí ,protože to k němu sedí

• 13.2.2018  08:26

jediným plusem a proto dávám jednu hvězdu .tohoto Opusu magnum mistra Renče jsou snad jen prsa Kláry Issové

• 13.2.2018  08:21
    Muzzikanti (2017)

Viděl jsem hodně .... od Sharktopuse až po Žraločí tornádo 3 ,ale toto těmto uměleckým dílům nesahá ani po paty :) Vážně co je na tom dobrého ??? Asi tak kamera,Jarek Nohavica a to je vše ..... Děj totálně zmaten (nebo mi to uniklo),neboť jsem se při vší té kráse na polonahé dorostenky zapoměl soustředit.Dialogy mají lepší i ochotníci v jejich hrách a herecký koncert pana Šišky mi připomíná jeho moderování hitů na Šlágru ..... Ovšem korunu všemu dodává závěrečná epochální pecka v podání Dejdara (ten bere všechno v poslední době) a hitmakerů Duo Jamaha.... Kdo se chce podívat na rajcovní holčiny tak jo ,ale to už jsou myslím i kvalitnější filmy pro dospělé

• 28.1.2017  14:05
    Decibely lásky (2016)

Film který je naprosto zbytečný.Pokud někdo není fanatický fanoušek Michala Davida nebo Viktorie Plzeň tak nevím proč by tohle bezduchou slátaninu měl zapotřebí sledovat. Herecký amatérismus je fascinující a dialogy o h... Tohle dílo se dá sledovat leda po rozsáhlé lobotomii mozku.Pánové a dámy zlatej tupej Discopříběh to bylo o něčem

• 8.1.2017  10:53
    Deadpool (2016)

Konečně parádní film podle komiksu ,bavil jsem se od začátku do konce .Tohle je role pro Ryana Reynoldse jako dělaná .Pokud bude druhý díl a pevně v to doufám ,tak bude těžké se vyrovnat tomuto prvnímu.Za mě jasná jednička mezi komiksáky ,kterých se v posledních letech točí až až

• 8.1.2017  10:46
    Jack a Jill (2011)

Pacino jeden z mých nejoblíbenějších herců vůbec ,ale tohle je jeho jednoznačně nejhorší film co kdy udělal. U Sandlera je to celkem normální počin ,protože těchto věcí už vytvořil spousty.Pokud máte rádi Al Pacina (kvůli němu dávám tu jednu hvězdičku) , tak se na tohle nedívejte

• 27.12.2016  10:37
    Pustina (TV seriál) (2016)

konečně český seriál co stojí za nějaké slovo. Já se bál co to bude zač,ale hltal jsem ho od začátku až do konce.Skvělá atmosféra ,neustále napětí a čekání co bude v dalším dílu. Herecky kraluje Jaroslav Dušek , tohle jestli uvidí i dál než u nás myslím že se mu nabídky pohrnou :) Leoš Noha ukazuje že je dobrý herec a ne jen Áda Větvička z Okresního přeboru. Jsem nadšen a doufám že bude opět něco podobného a na české poměry nadprůměrného zase natočeno

• 27.12.2016  10:27

člověk se těšil ,že to bude velkolepej film a pokud možno i pravdivej.Posléze natěšen vše zkoukne a je zhnusen ,prosím pane Renč tohle už nikdy víc.Bohužel kdyby si aspoň někdo dal práci a poskládal si fakta bylo by to zase o něčem jiném,mohl to být opravdu životopisný film ;) Jediné plus je a to bude tím že jsem muž Táňa Pauhofová (a to asi jen proto že se mi líbí ), Pavel Kříž občas opravdu připomíná vůdce ale stále je to Štěpán Šafránek takže je to místy velmi směšné,Karl Markovics jako Goebbels ,zahráno skvěle ovšem podoba není žádná.Snad jen asi Martin Huba ukazuje že je opravdu dobrý československý herec . Závěrem říkám že jsem zklamán ,přece jen příběh Lídy Baarové má navíc a má předpoklad stát se úspěšným světovým hitem ,velká smůla že se ho chopil někdo kdo to dokázal takhle pohnojit

• 27.12.2016  10:13

Po dlouhé době konečně zase pravá česká pohádka,byl jsem v kině a bavil se každý jak děti tak dospěláci ;) Po letošním hnoji a zrůdnostech co vyprodukovala na Vánoce čt je tahle věc jako jediná růže mezi trním.Opravdu důstojné pokračování prvního dílu

• 5.12.2016  17:23

Dlouhých třináct let jsem musel čekat na pokračování svého nejoblíbenějšího vánočního příběhu a musím říct že se vyplatilo.Ano, dvojka nedosahuje kvalit prvního dílu ,ale stále je to ten starý a dobrý Willie .Pije,kouří,píchá k tomu nesnáší svou matku a svého věrného malého pomocníka (omlouvám se nebo liliputa ,bůh ví jak se jim vlastně říká) Billy Bob je opět excelentní a dokonce bych mu i věřil že je to opilec a perverzák,Tony Cox jako Marcus zase vynikající, Christina Hendricks k pomilování a Brett Kelly jen od prvního dílu trochu vyrost jinak je to pořád starý dobrý a retardovyný Thurman Merman.Kdo má rád jedičku musí jít i na pokračování HOU HOU HOU

• 5.12.2016  17:22

Epochální zvěrstvo a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu . Pokud milujete seriály jako South Park nebo třeba Lucky Louie tak je to filmeček přímo pro vás . Perverzní humor,plno sprosťáren a narážek na vyznání jakékoliv víry . Finální sex scéna je prosté a čiré peklo u kterého jsem se neudržel a vybuchnul smíchy

• 5.12.2016  17:20
    Strašidla (2016)

Jsem moc rád že jsem na toto nešel do kina .Pan Troška už je asi úplně mimo že dokázal na svět vypustiti toto.Popravdě kdybych na to měl vzít své děti to bych musel být podobný šílenec a senila jako režisér této frašky. Už jen ten epochální konec kdy se babička těší jak bude mít koitus s kocourem ,který je vlastně začarovaný policista ,který má hledat kocoura co ji znásilnil.Děkuji už nikdy víc tak zvrácený nejsem ani ve svých nejhlubších představách