Deadpool (2016)

Konečně parádní film podle komiksu ,bavil jsem se od začátku do konce .Tohle je role pro Ryana Reynoldse jako dělaná .Pokud bude druhý díl a pevně v to doufám ,tak bude těžké se vyrovnat tomuto prvnímu.Za mě jasná jednička mezi komiksáky ,kterých se v posledních letech točí až až

Kráska v nesnázích (2006)

Film na který se hodí kouknout ,ovšem asi mi tam nejvíc vadí pan Abrhám , příjde mi že jeho herectví se do tohoto snímku nehodí.Takový Jiří Schmitzer v roli úchelného strejdy Ríši je geniální , ten člověk tomu dal vše ...škoda že jeho postava tam není více

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

U nás na Moravě jasnej kult a legenda.Neznám nikoho kdo by si nepamatoval ani jednu hlášku z tohoto filmu,pokud ale pomineme veškereou legraci a alkoholové opojení ,má snímek i hlubší význam ,který se moc ale nerozvíjel

Prezident Blaník (2018)

příště mám jasno Blaník na hrad !!!!! Konečně po dlouhé době český film co se poved a dokonce i vulgarita Tondy Blaníka mi nevadí ,protože to k němu sedí

Pustina (2016) (seriál)

konečně český seriál co stojí za nějaké slovo. Já se bál co to bude zač,ale hltal jsem ho od začátku až do konce.Skvělá atmosféra ,neustále napětí a čekání co bude v dalším dílu. Herecky kraluje Jaroslav Dušek , tohle jestli uvidí i dál než u nás myslím že se mu nabídky pohrnou :) Leoš Noha ukazuje že je dobrý herec a ne jen Áda Větvička z Okresního přeboru. Jsem nadšen a doufám že bude opět něco podobného a na české poměry nadprůměrného zase natočeno

Anděl Páně 2 (2016)

Po dlouhé době konečně zase pravá česká pohádka,byl jsem v kině a bavil se každý jak děti tak dospěláci ;) Po letošním hnoji a zrůdnostech co vyprodukovala na Vánoce čt je tahle věc jako jediná růže mezi trním.Opravdu důstojné pokračování prvního dílu

Santa je pořád úchyl (2016)

Dlouhých třináct let jsem musel čekat na pokračování svého nejoblíbenějšího vánočního příběhu a musím říct že se vyplatilo.Ano, dvojka nedosahuje kvalit prvního dílu ,ale stále je to ten starý a dobrý Willie .Pije,kouří,píchá k tomu nesnáší svou matku a svého věrného malého pomocníka (omlouvám se nebo liliputa ,bůh ví jak se jim vlastně říká) Billy Bob je opět excelentní a dokonce bych mu i věřil že je to opilec a perverzák,Tony Cox jako Marcus zase vynikající, Christina Hendricks k pomilování a Brett Kelly jen od prvního dílu trochu vyrost jinak je to pořád starý dobrý a retardovyný Thurman Merman.Kdo má rád jedičku musí jít i na pokračování HOU HOU HOU

Buchty a klobásy (2016)

Epochální zvěrstvo a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu . Pokud milujete seriály jako South Park nebo třeba Lucky Louie tak je to filmeček přímo pro vás . Perverzní humor,plno sprosťáren a narážek na vyznání jakékoliv víry . Finální sex scéna je prosté a čiré peklo u kterého jsem se neudržel a vybuchnul smíchy

O zapomnětlivém černokněžníkovi (1990)

pohádka o ničem ,ale jediné co za něco stojí je Karel heřmánek , tomu vážně věřím že je černokněžník . On by měl těch zlejch postav dostat více jelikož mu to vážně sedí vzpomeňte na lucifera z pohádky S čerty nejsou žerty

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

doteď si říkám : Bolku proč ?? Možná nápad dobrej ,ale chybí tomu takovej ten šmrnc a odpich jako v prvním dílu ,možná i uchopení režisérského amatéra Sedláčka tomu pomohlo, že to nedosahuje kvaliti jedničky ani ze čtvrtiny