• Fantasy

Shrek Třetí (2007)

Oh my fuckin god whats that?? Tak takhle potentovat parádní animák! To je k pláči! Zklámání a velké. Ještě že ten oslík to tam drží:(

Zorro: Tajemná tvář (1998)

No čekal jsem hovadinku ale mile mně tento film překvapil. Film pro relax perfektní!

Divočina (2006)

No jak si čtu komentáře tak tato pohádka není zas tak nijak špatná. Vtipy zrovna nesrší jako madagaskar ale má své jisté kouzlo a určitě je tam toho více k zasmáti než v přihlouplém debilním Shark Tale. Na odreagování příjemná podívaná

Temný rytíř (2008)

Do prdele svaté tak to je nářez! Jeden z nej akčnáku. Sakra dobrej příběh ne jak dementní trháky typu spiderman atd kde se jedná jen o to kolik hrdina zmlátí padouchu a zabije monster s nadpřirozenými schopnostmi! Tento hrdinovský film je uplně o něčem jiném. Dokonalé zápletky neustále se něco dělo bez zbytečných a zdlouhavělých scén. Film má dvě hodiny a pul a ani vteřinu sem se nenudil! A největší potlesk Dokonalému JOKEROVI. Aplaus! In Love BATMAN

Mlha (2007)

Smekám!Úžasná atmosféra, sympatické nestvůrky a šílena vyvolená!:)Zamiloval sem si tento film jeden z nej filmu co sem viděl. Ale nečekal jsem taky drastickej a hodně drsnej konec. Darabont je frajer

Rozpoutané peklo (1997)

Povedený katastrofický film u kterého sem se vážně nenudil.Sice Brosman se mi tam moc nehodil ale nezahrál to nijak špatně a film na mně působil příjemně.A to katastrofické moc nemusím

Máj (2008)

Na tomto filmečku jsem byl se školou a musím říci že ze začátku mně to celkem i chytalo, ale potom sem se už jen kroutil v sedadla a nuda a nuda a nuda.Prsa sem prsa tam a za chvíli bylo po filmu.Podprůměrný film!

Hostel (2005) odpad!

Taková chujovina že by i Bowl má aspon jeden film lepší než toto. Trapný film, kde se snaží zřejmě Roth postrašit diváky ve stylu střevo tam žaludek sem. Jako jestli se někomu líbí jak borce někdo 4 minuty pomalu řeže a u toho si div nevygajda tak příjemnou zábavu

Velkej biják (2007) odpad!

omg taková pi******.Polonáhaté pirátky,debil svalouš a stiflerova máma.Vítejte v debil movie

Děsnej doják (2006) odpad!

Kdyby tam nebyla usraná kočka a basketbalový duel tak je to snad ta nejhorší a nejtrapnější komedie.Ubohost!