Temné stíny (2012)

Druhý nejhorší Burtonův film hned po jeho Planetě opic. To, že je Tim Burtom perfektní v kostýmech a barevném pojetí celého prostředí filmu víme každý, ale toto byl názorný příklad, kdy jen tyto věci nestačí. Nemůžu říct, že jsem se v některých scénách nepobavil, ale jako celek to ztrácelo ten klasický Burtonův šmrnc. Ovšem, Johny Depp to i nad rámci možností zahrál báječně, ale i navzdory tomu to je pořád málo. Ale co, i mistr tesař se někdy utne.

menZONE (2012) (pořad) odpad!

Národe, modleme se, aby tento pořad viděli jen občané ČR. Toto je opravdu hanba a ostuda. Moderátoři se snaží být tak moc vtipní, až jsou naprosto trapní. Reportáže...naprosto nic nového (možná sem tam z nich vypadne něco zajímavého), ale jako celek je to naprostá katastrofa. Udivuje mě, že jim to nedochází a ve své tzv. "show" pokračují dál. Bohužel, s dnešní dobou to jde opravdu z kopce a já se pomalu ale jistě začínám opravdu obávat o konec světa

Partička (2009) (pořad)

Nechápu ty přehnaně kritická hodnocení jen proto, že je to CZ/SK TV produkce. Souhlasím, že to nepatří mezi famózní a dokonalé pořady, ale ruku na srdce. Není to náročné, není to nudné, není to trapné a člověk se u toho výborně baví. Ideální pořad k odpočinku a relaxaci u TV. Nemůžu si stěžovat, tento pořad sleduji rád a s nadšením.

Škodovkou (2010) (studentský film)

Na studentský film to mělo výbornou kameru i střih, ale mnohem víc mi tam převažovali chyby a nedostatky. Nevím pořádně, jak je to v dnešní době s autorskými právi...ale co to logo RC Coly? Sponzor? Nebo chyba, které se tvůrci dopustili...pokud chyba, tak uznejte sami, že to se jen tak odpustit nedá. Začátek vypadal slibně....putování starou škodovkou po krajině ČR....ale bylo to zdlouhavé, ne příliš humorné. Asi jsem pořádně ani nepochopil pointu..měla to být ukázka na svobodu, na ignorování povinností nebo co vlastně? Asi jsem příliš přísný...rozumím, že jde o studentský film. Ale opravdu tomu chyběla šťáva. Každopádně přeji mnoho úspěchů....všichni mají své začátky tento snímek pro začátek nejhorší nebyl.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Velkolepé finále? No, nemyslím si.........nezáživné, neemocionální. Zkrátka jen spousta výbuchů záblesků, pár mrtvých a konec filmu. Snažili se to nejlepší naservírovat v závěrečném dílu...a očividně to byla chyba.

Transformers 3 (2011)

Po druhém díle relativně milé překvapení. Sice pořád žádná sláva...scénář, příběh atd...pořád jedno a to samé dokola...Rozjezd byl chvílema opravdu pomalý a nudný, ale později vás uspokojí perfektní audiovizuální jízda, akce, dramatičnost a nádherný soundtrack. Film jsem viděl zatím jen v kině ve 3D...možná, že kdybych ho viděl doma v 2D verzi, budu mít jiný názor. Každopádně finální díl Transformers od Baye stojí za koupi lístku do kina....

Neznámý (2011)

Liam Neeson to prostě zachránil. Začíná patřit mezi vynikající akční herce...Jinak co se týče filmu...sympatičtí herci, dobrý námět ....ale mohli ponechat pouze mysteriozní krimi či drama...místo toho tam vloží čistý americký happy-end...kdy si hrdina vzpomene na všechny své schopnosti a natrhne všem prdel....každopádně nenudilo, koukat se dalo a to příjemně..čisté ***

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Jedna hvězda za novou znělku a zo občasný humor, který tam nemá co dělat....všechno špatně...divím se, že ten seriál vůbec běží....seriál je strašně předvídatelný, bez atmosféry, napětí....prostě téměř o ničem..přijde mi to spíš jako reklama automobilky FORD....

Karate Kid (2010)

Čekal jsem relativně nudné zpracování, ale byl jsem mile překvapen. Souhlasím, že film je chvílemi přiliš zdlouhavý a občas jsem se přistihl, jak už nervozně čekám, co se bude dít. Je to krapet přeplácané někdy naprosto zbytečnými dramatickými scénami, ale ve vrcholné fázi je to příjemná podívaná s klasickým americkým happyendem. Jaden Smith pokračuje v hereckých šlépějích otce a popravdě není vůbec špatný. The karate Kid je zkrátka sníme, který vás nad očekávání nezklame a jeho shlédnutí nikomu neuškodí.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Názorná ukázka toho, že herci jako Russell Crowe a Christian Bale dokážou zahrát naprosto cokoliv. V dnešní době nenajdete největší počet westernů, a ještě míň je těch, na které se dá dívat. Ovšem toto byla jízda...western se vším, co má western mít. Někoho možná odrazuje tento filmový žánr, ale po shlédnutí určitě nebudete litovat