Poslední tvář (2016)

Bardema zbožňujem. A nebyť jeho, ani to nedopozerám. Tomuto sa hovorí prejebaný potenciál. Už chápem, čo tu viacerí písali, že je to odtrhnuté od reality.. Ale že úplne. Ani jednu jedinú emóciu to vo mne nevyvolalo. A nechápem prečo, námet by bol fajn, perfektný casting, pekná kamera.. Niečo tomu chýbalo. Alebo bolo niečo navyše - celková fakeovosť celého snímku. Bardem, Theron (ktorá dokopy nič nehrá, len neustále kriví ústa alebo zasnene pozerá na Javiera), Reno (ktorého postava je tam nepochopiteľne zbytočná) + Penn, z toho sa dala vykúzliť strašná pecka. A keď prirátam viac než dvojhodinovú stopáž. No fakt do plaču ma ťahá. 1* za Bardema a 1* za scénu s mladou Ellen, ktorej part (aj keď len na pár minút) zhruba v polovici filmu bol ozaj skvelý (aj keď vzhľadom k deju filmu totálne off topic). 2*

Volyň (2016)

Ľudstvo si zaslúži vyhynúť. 5*

Liebe ist nur ein Wort (2010) (TV film) odpad!

Nejde nekomentovať. Takto sprzniť jeden z najkrajších románov, nato treba asi aj nejakú úroveň mentálnej retardácie. Fanúšikom Simmelovej predlohy odporúčam vyhnúť sa oblúkom. Odpad + odpad!

Rychle a zběsile 8 (2017)

Lebo Kuba.. Lebo Statham.. Lebo kurva Statham a to batoľa :D Z toho jeho ňuňavého babysittingu muselo poctivo zahorieť nejedno ženské lono.. 5*

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Presne som dostala, čo som čakala. Film o preafektovaných pičkách mimo realitu, pre zakomplexované pičky, ktorým klimaktérium klope na dvere, od snobskej pičky, čo Flašíkovej len z prdele trčí! Odpad. Fuj.

Uteč (2017)

Budovanie atmosféry je úplne že na plný počet, až ma vrtelo zľava doprava. Ale z pointy ma nevystrelo, len zľahka prekvapilo a to je škoda. Mne to pripomenulo horor z 2005 s Kate Hudson.... Takže škoda, že to bolo bez šoku. I tak nadpriemerný horor/thriller, ktorý si užije i nefanúšik. 4*

Cuky Luky Film (2017)

Takto.. Zasmiala som sa, výborná scéna s Hriešnym tancom a Polnišová je ozaj sympatisch. Všetko ostatné je hrôza s Mórovou na čele. Ale zas kto by zahral takú pi*u lepšie než úplná pi*a. 2*

Planeta nezadaných (2016)

Viac než obrovská pecka od susedov z Poľska. Balzam na dušu. 5*

Pařba o Vánocích (2016)

Hĺbka tohto filmu sa dá merať kancelárskym pravítkom. Ale!!! Keď ja tak milujem Jennifer :) 4*

Brimstone (2016)

Ježiš to bol masaker.. Dakota bola úžasná a Pearce.. No také hovado pekelné tu dlho nebolo. Ale isto iste to nesadne každému, to bez debaty. Za mňa 5*