American Horror Story - Kapitola první (2016) (epizoda)

Myslela som, ze už sa ani nedočkám.. A je to tu. Zimomriavky na miestach, kde si ich neviem ani predstaviť. Štýl formou dokumentu je nový a pôsobivý a tá atmosféra.. Tá ATMOSFÉRA!!!

Reparát (2016)

Uletené, bez logiky, vtipu málo a Sandler ide na 30%. Ale aj tak to bolo také nenásilne sympatické až sa mi to páčilo. 3*

Mělčiny (2016)

Tak na tej pláži raz byť.. Ach.. Prekrásne prostredie a aj keď sa to celý čas odohráva na jednom mieste, taká príroda proste vystačí. A keď sa k tomu pridá hlavná herečka, ktorá je proste #naturalbeauty #nofilter #nophotoshop s postavou jak bohyňa, to už sa naozaj ľahko pozerá. Veľmi príjemná vec, lepšie 3*

Sousedi 2 (2016)

Efron má neskutočné telo. A to je asi tak všetko. 2*

Vzkaz v láhvi (2016)

Severania vedia, obzvlášť keď majú tak obrovskú výhodu v prostredí a prírode akou disponujú. To sa potom natáča.. Škoda, že to bolo celé také rozťahané. A predvídateľné k tomu. Lepšie 3*

Než jsem tě poznala (2016)

Totálny citový odšťavovák, s otrasnou Emiliou Clarke, ktorej grimasy sa mi isto zmenia v nočné mory. Úprimne, jediná scéna sa mi nezaryla do pamäte, ešte aj ten Maurícius nahradili planou Malorkou.. A tiež by som si zvolila smrť ako život s vedomím "každé ráno sa zobúdzam s tým, aby tento deň už skončil".. Wales ako miesto na natáčanie nádherné, hudba tiež obstála. Pre mňa ale Me before you obrovský romantický prepadák. 2*

Správní chlapi (2016)

Tak toto ma fakt že pobavilo. Dokonalá symbióza medzi Goslingom a Croweom. Toto je presne druh humoru, ktorý mi sadne. Akurát ten Russellov pupek .. :( Holt, starneme všetci.. 4*

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Lepšie ako Marťania, Interstelleri a Sandry Bullockové poletujúce vesmírom. Dokonca o kúsok lepšie ako slávny Deň nezávislosti '96. Pre mňa. Aj keď neinovuje a nadväzuje "after 20 years" aj tak som z toho mala menej patetickejší pocit ako pred 20 rokmi. No a záverečná nahánka s vedúcou bola normálne potešujúcim osviežením. 3*

Očista: Volební rok (2016)

Zrada Očisty je v tom, že jediné, čo už môže ponúknuť je parádny príbeh, ktorý vyrazí dych. Lebo pointu už každý pozná. Bohužiaľ nič nové, žiadne kreatívne mordy a umelecké zábery na mentálov v maskách tancujúcich pod/vedľa svojich obetí.. To už vyznieva úsmevne lacno. 3*