American Horror Story - Kapitola osmá (2016) (epizoda)

Agony goes on...... Srdce mi puká, že musím ísť pri tom, čo mám najradšej, len na 3*..... Ale už to nejde inak. Ukňučané, nelogické, otravné, až smiešne.

American Horror Story - Kapitola sedmá (2016) (epizoda)

Tak nevyrovnanú sériu ako je Roanoke AHS ešte nemalo.. Jak opitý žalúdok, hore a dole, hore a dole.. Siedma epizóda je zase tá z horších.. Jediné čo ma fakt baví je hádať, kto z minulých sérií sa tu ešte objaví. Slabšie 4*

American Horror Story - Kapitola šestá (2016) (epizoda)

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa tento "zvrat" (lebo to vlastne nie je žiaden zvrat, iba som prestala byť zmätená) kurefsky páčil. A.. A tak. 5*

American Horror Story - Kapitola pátá (2016) (epizoda)

Ok, takto som ochotná zabudnúť na minulú epizódu. Viac akcie, trošku temna, zľahka gay porna, vyšinutá, mlsná Frances Conroy a hlavne Evan Peters je späť! Na škodu je patetické vykecávanie do kamery v štýle ešte nechcem umrieť lebo chcem zažiť toto, tamto a hento tiež.. A s tým súvisiaca predvídateľnosť. Je samozrejme viac než jasné, že to nejak dopadne, takže napätie ma ani len nepošteklí, nie ešte aby ma zo stoličky dvihlo. 4*

American Horror Story - Kapitola čtvrtá (2016) (epizoda)

Ech.. Časť úplne do vetra. Kathy Bates je úžasná, tieto mäsiarčiny je vyslovene sedia, ale sama príbeh nepotiahne. Flashbacky, ktoré majú čo to vysvetliť, objasniť sú vyvarené z vody a to čo vyviedli Denisovi o 'Hare.. No skočte mi na môj ctený chrbát.. Naozaj nepodarený diel.. :( 3*

Magi (2016)

Mnoho som si sľubovala, no a tak trochu pachuť sklamania.. Nemám rada filmy o vymietaní čohokoľvek zkohokoľvek, tak možno aj preto tá nevôľa. A navyše tromfnúť Hitlera tým, že nadľudí vytvorím krížením Caspera s človekom mi prišlo trochu úsmevné.. K tomu zabitá stopáž a efekty z Duke Nukem..... Aj som váhala, že za 3.. Ale!!! Herci príjemní, atmosféra priam hmatateľná, nočný Istanbul krásny, aj príbeh ma zaujal.. Tak nech to Džin poebe, za 4*

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Vykrádačka, kopírovačka a nuda k tomu. Polovica filmu je v tme, sem tam baterka, zase tma, dom, baf a koniec. Načo to?? 2*

American Horror Story - Kapitola třetí (2016) (epizoda)

Jediné, čo mi vadí je, že musím čakať ďalší týždeň.. Mňa spôsob dokumentu naozaj baví, herecky je to silný nadpriemer a 40 minút nikdy nebolo kratších.. 5*

Smrt ve tmě (2016)

Don't breathe. So.. I didn't! 4*