Hrátky s čertem (1956)

Mě to nepřišla jako nějaká skvělá pohádka. To prostředí bylo děsné, ne třeba o tom déle psát. Celkově je to dobrá podívaná s dobrými herci a i pohádkovými nápady a námětěm. Velký skvost to není, ale v dětsví jsem to párktát sledoval, ale pokud vím, nikdy jsem film nedodíval v jeden den do konce. 57% = ***

Bourák (1977)

Jeden z prvních filmů s Chuckem Norrisem. Víceméně se to nepovedlo. Příběh by nebyl zas tak špatnej, kdyby byl lépe spracován a měl lepší nápady. Akce tu téměř není, spíš pár soubojů, kde mě trochu potěší Norris, kde vyřídí téměř každého. To je asi tak všechno co se mi líbilo. Hudba se mi vůbec nelíbila, tyto rádoby westernovské či městečkové filmy s pár buranama mě moc neberou. Záporáci byli neuvěřitelně trapní. Konec pěkně odfláklej. Norris je zde asi jediným kladem. Proto film hodnotím jen na 21% = *

Můj táta je duch (1990)

Celkem příjemná komedie na jedno pohodové shlédnutí. Film má velmi dobrý, ale zase bláznivý příběh. Vtipných a zajímavých chvil je zde dost. Filmu chybí lehce vážnost a něco k tomu. Hůře to dopadnout ale nemohlo. Takže to hodnotím na slušných 63% = ***

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994)

Tak tohle já neberu jako nejhorší díl. Nejhorší je šestka. Tohle sice taky není velký zázrak, ale tenhle díl má lepší příběh, vtipné scény, ikdyž to je asi tak všechno. Celkově hodnotím na 41% = ***

Policejní akademie 6: Město v obležení (1989)

Velký pokles dolů Příběh je hrozný, vtipných scén je tu dost - to ale film nezachranuje. Už i herci mi přijdou někteří velmi otravní. Bída a někdy nuda. takže jen na 36% = **

Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach (1988)

Na podobné úrovni jak čtvrtý díl - v tomto případě o kousíček lepší. Vtipných scén bylo moře, zbytek věcí k filmu horší, nebo-li průměr no. 64% = ***

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

O dost slabší než původní filmy. Vtipných scén je zde dost, ale už nejsou takové jaké byly. Některé mi přijdou dost trapné. Takže hodnotím tak na 59% = ***

Policejní akademie 3 (1986)

Na podobné úrovni jako dvojka. Příběh je trochu lepší, vtipných scén je zde dostatek. Nic velkého nám to nepřinese, ale slušné pobavení jo. 74% = ****

Policejní akademie 2 (1985)

Horší příběh než v jedničce, ale zase spoustu vtipných scén. Díky poměrně krátké stopáži film vůbec nenudí. Opět je to podívaná, která sice nějak neoslní, ale zase vícekrát zabaví a je to klasika prostě. 75% = ****

Policejní akademie (1984)

Jednička je rozhodně nejlepším dílem této série. Má to skvělé obsazení, dobrou hudbu, solidní příběh a celkem vtipné scény. Film má dobré tempo, nenajde se tu moc nudy. Jako velkou pecku to rozhodně neberu, ale je to stejně film na který se dá dívát i vícekrát. 78% = ****