Smradi (2002)

Mě se film líbil. Skvělé české drama, které je dobře spracované a má dost dobrých nápadů. I po herecké stránce českých herců je to dobře zahrané. Film mě překvapil, čekal jsem toho o dost méně. Takže celkově hodnotím na 83% = ****

Účastníci zájezdu (2006)

Slabá česká komedie, která se jen tak tak drží na vtipech a podobných scénách, které mě moc nezaujaly. Nějaký ten nápad či námět tu máme, ale je to v podstatě slabé. Herecké obsazení nix extra. Takže film hodnotím jen na 20% = *

Masakr v San Franciscu (1974)

Hlavní hrdina zde má velké množství soubojů - jsou celkem dobré, ale často přehnané, kdy ten hlavní hrdina zlikviduje několik třeba 20 lidí najednou. Příběh je velmi obyčejný. Vše je pojato strašně amatérsky a to mě štvalo dost. Hudba je taky dost nepříjemná. Herecké obsazení je na tom též bídně. Často jsou ve filmu trapné scény. Chuck Norris ve vedlejší roli záporáka potěší - i konečným soubojem. Takže se mi na filmu líbily jen dvě věci. Dost soubojů (ne moc dobrých ale) a Chuck Norris (především konečný souboj). Celkově film hodnotím jenom na 26% = *

Jak se krotí krokodýli (2006)

Tak tohle se silně nepovedlo. Naprostá nuda, divní herci, špatné herecké výkony. Komedie ? To teda jo, ani jednou jsem se nezasmál. Nějaký ten námět, nějaká scéna - něco mě dokázalo zaujmout, ale bylo toho málo. Hodnotím jen na 15% = *

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Podle mě jeden z nejlepších českých počinů či seriálů. Vztahy, nostalgie, problémy, emoce, hudba, atmosféra školská, skvělé scény at už vtipné či smutné. Tenhle seriál prakticky nabízí vše co divák vidět chce. Herecké obsazení je na tom perfetkně - všichni zahráli výborně. Není co dodat. 100% = *****

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál) odpad!

Téměř to samé jako předchozí meganávrat k slušnému průměrnému seriálu. Zde mě aspon něco málo zaujmulo vzhledem k nemocničním případů a tak. Ale jinač slabota. 10% = odpad!

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál) odpad!

Bohužel, tohle je naprostá ztráta času. Pár herců a něco k tomu dokáže diváka zaujmout, ale je toho moc málo. Tohle pokračování dělá rozhodně původnímu alespon průměrnému seriálu pořádnou ostudu. Celkově hodnotím jen na 4% = odpad!

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Lehce nadprůměrný seriál by se dalo říci, ale mě to moc nechytlo, takže ho osobně řadím do průměru. Nemocniční prostředí a všechno tohle, to mi nesedlo. Přesto zde máme dost známých českých herců své doby. Hudba se mi líbí. Takže já to vidím tak na 51% = ***

Sanitka (1984) (seriál)

Po X letech jsem si to v klidu sjížděl v TV a chytlo mě to přeci jenom víc než kdysi... ty 4* nakonec dávám :)

Wolffův revír (1992) (seriál)

Úplně téměř stejné jako podobný německý krimiserál Siska. Zázrak to není, ale případy jsou někdy zajímavé a herecké obsazení je na tom docela slušně. Nic víc teda. 42% = **